fbpx
27 Maj, 2020
Warszawa
19 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

14 tysięcy zł. za serum

Dla wszystkich, którzy czasami zastanawiają się czy nie kupują do gabinetu zbyt drogich kosmetyków mamy pokrzepiającą informację: wszystko, za co zapłacicie to grosze w porównaniu z kosmetykami, które kosztują po 14 tys. zł za buteleczkę.

Najdroższe kosmetyki świata wytwarzane są przez dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej pracujących w niemieckiej firmie MBR (Medical Beauty Research). Wspomniane serum, na które musimy wydać ok. 14 tysięcy złotych zawiera perfluorodekalinę – nośnik tlenu, dużo bardziej wydajny od hemoglobiny.

Serum Liquid Surgery Serum stosujemy przez trzy miesiące. Efekt nie jest natychmiastowy, ale jest długotrwały – mówi Monika Mantewka, szkoleniowiec marki Douglas.

Aż korci nas, żeby zapytać skąd pomysł na taki składnik aktywny. Odpowiedź jest, jak na 14 tysięcy zł, całkiem oryginalna:

Był taki szczep Indian, który smarował się krwią. W stosunku do innych Indian, członkowie tego plemienia bardzo długo zachowywali młodość – opowiada Monika Mantewka. A ponieważ dziś nikt nie wyobraża sobie takiej krwawej maseczki, naukowcy spieszą nam z pomocą…

Źródło: PAP Life