fbpx
08 Grudzień, 2019
Warszawa
8 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

29. KONGRES LNE & spa – inspirujący początek sezonu!

W dniach 5-6 kwietnia w krakowskim NCK odbyła się 29. edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & spa. Profesjonaliści z branży beauty kolejny raz docenili Kongres biorąc udział zarówno w części merytorycznej, jak i targowej.

Wśród wykładowców pojawili się wybitni eksperci – m.in. prof. Marcin Molski, dr Artur Markowski, prof. dr hab. Radosław Śpiewak, Zbigniew Królicki, Sergey Shchurevich i Elodie Vialle.

Równolegle z główną sesją kongresową w ramach imprezy odbywały się towarzyszące konferencje – Sympozjum Podologiczne, spotkania w Atelier, Forum Manicure-Pedicure i premierowe prezentacje zabiegów. 

W części targowej udział wzięło ponad 100 wystawców reprezentujących najlepsze firmy kosmetyki profesjonalnej. Zakupowe szaleństwo trwało przez dwa dni, a na odwiedzających stoiska czekały specjalne oferty przygotowane w ramach kongresowego weekendu promocji.

II Kosmetyczny Bieg Uliczny 
 
Na zakończenie sobotniego dnia Kongresu Redakcja LNE już po raz drugi zorganizowała Kosmetyczny Bieg Uliczny. Tym razem zebrało się jeszcze więcej „kosmetycznych biegaczy”, którzy z uśmiechem na twarzy pokonali trasę biegu!
 
Sponsorem 29. Kongresu LNE była firma Mama Mio, a partnerami: Kosmoprof, Clarena, Babor, Repechage I Revitalash.
 
UWAGA: Przed nami wielki jubileusz – już 8-9 listopada w nowoczesnym centrum konferencyjno-wystawienniczym ICE Kraków odbędzie się 30. Kongres LNE & spa!