fbpx
20 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Abacosun

Abacosun jest producentem profesjonalnego sprzętu i kosmetyków z siedzibą w Gdyni. Współpracujemy z salonami i dystrybutorami z całej Polski, stale umacniając pozycję naszych produktów na rynku.Nasza firma już od 15 lat specjalizuje się w wyposażaniu salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej, solarium i SPA. W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór kosmetyków profesjonalnych oraz urządzeń kosmetycznych.

Jesteśmy firmą, która od 15 lat specjalizuje się w wyposażaniu salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA i solarium. Do największych hitów naszej marki należą żelazko antycellulitowe i żelazko przeciwzmarszczkowe, dziś obecne w salonach urody w całej Polsce. Niezwykle istotne jest dla nas wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientów – dlatego ciągle pracujemy nad poszerzaniem oferty, w której znajdą dziś Państwo kompleksowe, profesjonalne wyposażenie nowoczesnego gabinetu kosmetycznego. 

Współpraca z ABACOSUN to szerokie możliwości rozwoju zarówno dla salonu, jak i jego kadry.

Dla salonu ABACOSUN przygotowało m.in.:

  • najnowsze, bezpieczne i nieinwazyjne technologie zastosowane w urządzeniach kosmetycznych
  • sprzęt do zabiegów na twarz i ciało, w tym specjalistyczne urządzenia mające zastosowanie w gabinetach medycyny estetycznej (np. Lamprobe)
  • bogate linie kosmetyczne do twarzy i ciała – w tym serie o charakterze SPA oraz linia ekologiczna
  • kosmetyki w wersjach detalicznych, m.in. aromatyczna linia kosmetyków Abacosun SPA
  • atrakcyjną ofertę franczyzową bez opłat na rzecz franczyzodawcy, która daje dostęp do wysokich rabatów, przemyślanego know how i profesjonalnego doradztwa księgowego oraz marketingowego 
  • materiały promocyjne i reklamowe, budujące wizerunek salonu i tym samym ułatwiające zdobycie nowych klientów

Dla kadry kosmetycznej współpraca z ABACOSUN to:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i stosowania sprzętów kosmetycznych w celu uzyskiwania najlepszych efektów przeprowadzanych usług
  • bycie na bieżąco z nowinkami technologicznymi, informacjami z branży
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń z obsługi najnowszych urządzeń, możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji
  • Ogromną rolę przywiązujemy do współpracy z naszymi dystrybutorami, którym oferujemy profesjonalne szkolenia, możliwość podnoszenia umiejętności sprzedażowych, wiedzę i pomoc, które są nieocenione w codziennej pracy z wymagającymi klientami.

Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości produkty i kompetentną obsługę – zależy nam na tym, by wspierać naszych klientów zarówno podczas zakładania ich własnego biznesu kosmetycznego, jak i podczas jego rozwijania – w tym celu służymy swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą ekspercką.