fbpx
25 Maj, 2020
Warszawa
14 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

proslim rf

Abacosun, Fale radiowe Proslim RF – skutecznie i przyjemnie

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało. Emituje fale w zakresie 500 kHz oraz 1000 kHz (1MHz) z możliwością regulacji intensywności. Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonałe efekty, a zabieg jest przyjemny i relaksujący.

proslim rfMaksymalna temperatura, do której podgrzewane są tkanki jest zaprogramowana, co zapobiega ich przegrzaniu się i czyni zabieg absolutnie bezpiecznym i komfortowym.

W trakcie i po zabiegu nie przemywamy skóry zimną wodą i nie stosujemy żeli chłodzących.

Zalety te sprawiają, że Proslim RF jest bezkonkurencyjnym aparatem do diatermii.

Proslim RF – Nieporównywalne efekty – odzyskana pewność siebie:

 • spłycone zmarszczki, kurze łapki, gładka cera,
 • sprężysta, elastyczna skóra,
 • poprawa napięcia policzków i owalu twarzy,
 • złagodzenie fałdów nosowo-wargowych,
 • poprawa kolorytu cery,
 • jędrne, szczuplejsze ciało, redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,
 • wygładzony cellulit,
 • redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki),
 • polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów,
 • pobudzenie układu limfatycznego (po zabiegu zaleca się wypić wodę, co przyspiesza detoksykację).

 Jak działa Proslim RF?

Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale radiowe wpływają więc na wytwarzanie w tkankach ciepła. Zjawisko to nazywane jest diatermią. Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie i mikrocyrkulację.

Rewolucyjne fale radiowe:

 • przedłużony efekt działania
 • bez stosowania żeli chłodzących
 • bez szoku termicznego
 • bez przegrzania tkanek
 • bezpieczna diatermia

Zabiegi na twarz, szyję, dekolt, dłonie

Wraz z wiekiem włókna kolagenowe ulegają deformacji, wydłużają się i skręcają. Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 43°C, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania się ich struktur. Fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Polepsza się odżywienie tkanek i następuje odprężenie mięśni twarzy. Czasy zabiegów są krótkie, a efekt w wielu przypadkach widać już po pierwszym zastosowaniu.
Efekt dogłębnej poprawy może pojawić się po serii 10-15 zabiegów, w miarę upływu czasu i formowaniu się nowych włókien kolagenu.

Zabiegi na ciało: wyszczuplanie, redukcja cellulitu, poprawa napięcia skóry

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów ciała. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów), w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli tzw. lipolizy.
Podczas zabiegów pobudzane są też układy limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.

Radioforeza

Fale radiowe wywołują efekt termiczny rozgrzewając naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. W przypadku radioforezy fale radiowe są stosowane do transportu aktywnych składników. Stosując specjalne kosmetyki następuje polepszenie ich wchłaniania.

Elektrody

W zależności od zabiegu dobieramy odpowiednią wielkość elektrody. Do zabiegów na zmarszczki, bruzdy i skórę wokół oczu przeznaczona jest specjalnie zaprojektowana mini elektroda. Skupiona energia RF dociera dokładnie w newralgiczne miejsce spłycając zmarszczki i napinając skórę.

W PROSLIM RF zastosowano specjalną technologię pozwalającą uzyskać doskonałe efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa i pełnego komfortu dla klienta.