fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Aquatonale

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wyjątkową markę kosmetyków profesjonalnych. Francuska Marka Aquatonale pojawiła się na polskim rynku z myślą o wysokich kwalifikacjach Pań Kosmetyczek i Kosmetologów oraz szerokim zakresie usług pielęgnacyjnych oferowanych przez Gabinety Kosmetyczne na terenie całej Polski. Wybrałem solidnego partnera z długoletnim doświadczeniem, którego cenię za profesjonalizm i znajomość tematu kosmetyki profesjonalnej. Marka Aquatonale to synonim kosmetyków nowej generacji – kosmetyki bez parabenów – w trosce o urodę naszych Klientek.
 
Zapraszam do współpracy Gabinety Kosmetyczne na terenie całej Polski.
Aquatonale to firma działająca w światowej branży kosmetycznej od 20 lat. Położona jest we Francji w Bretanii, niedaleko słynnego St. Malo Spa, z którym współpracuje od wielu lat. Zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy produktów kosmetycznych na całym świecie.
 
Marka Aquatonale jest dedykowana dla kosmetyki profesjonalnej i nieustannie ulepszana i dostosowana do najnowszych standardów w kosmetologii. Produkty skomponowane są według norm Unii Europejskiej, nie zawierają substancji alergizujących, ropopochodnych oraz parabenów1. Marka Aquatonale czerpie inspiracje
 
z morskich składników i wykorzystuje je jako główne aktywne substancje w swoich kosmetykach. Dzięki ich niepowtarzalnym właściwościom kosmetyki dają spektakularne efekty, szeroki zakres działania, a przy tym są bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.
 
Kosmetyki Aquatonale dają gabinetom kosmetycznym nowe możliwości, oferując im produkty i zabiegi oparte na innowacyjnych formułach oraz holistycznej filozofii francuskiej pielęgnacji.
 
Elegancja, harmonia, piękno ….
 
L’élégance, L’harmonie, La beauté …
 
„Lata badań biotechnologicznych oraz współpraca z Les Thermes Marins De St. Malo, prestiżowym Spa w Bretanii, zaowocowały stworzeniem profesjonalnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała precyzyjnie dobranych do potrzeb każdego użytkownika. W Aquatonale wierzymy w niezwykłe działanie sił oceanu i dzięki nim przy współpracy z laboratorium biotechnologicznym dajemy naszym Klientom orzeźwiające piękno, zaawansowaną pielęgnację i komfort doskonałego samopoczucia”. 
 
Pierre Boutigny, Aquatonale International President
 
Aquatonale to firma, która specjalizuje się w komponowaniu kosmetyków na bazie morskich składników aktywnych. Jej filozofia wychodzi ponad tradycyjne metody pielęgnacji i łączy biotechnologiczne osiągnięcia z niezwykłymi właściwościami składników aktywnych, jakie daje ocean. Biorąc pod uwagę fakt, że ciało ludzkie i krew składają się w ponad 60% z płynu podobnego w składzie do morskiej wody, filozofia Aquatonale opiera się na tworzeniu produktów zgodnych z naturą. Nowe linie kosmetyczne są nieustannie rozwijane, ulepszane i testowane we własnych laboratoriach. Aquatonale poszukuje piękna, na równi z relaksem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.
 
1) 95% kosmetyków jest pozbawione parabenów