fbpx
28 Maj, 2020
Warszawa
15 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Autentyczna rywalizacja na wiedzę

Wreszcie możemy ogłosić rozpoczęcie czerwcowej edycji konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. W tym miesiącu rywalizować będziecie o profesjonalne kosmetyki firmy Arkana – naszego sponsora.

Drodzy pasjonaci kosmetyki i kosmetologii szykujcie się, bo znów możecie pochwalić się swoimi literackimi talentami i autentyczną wiedzą. Czekamy na wasze artykuły z dziedziny zdrowia oraz urody skierowane do innych branżowych specjalistów. Liczymy na merytorycznie poprawne, rzetelne i oczywiście ciekawe publikacje. Tematyka jak zawsze dowolna, zależna jedynie od waszej kreatywności i różnorodności zainteresowań. 

A o co walczycie tym razem? O kosmetyki firmy Arakana. Nowej polskiej marki kosmetyki profesjonalnej stworzonej dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy kosmetologicznej opartej na biologii i biotechnologii. Co dokładnie trafi w ręce redaktora miesiąca oraz dwóch wyróżnionych osób? Już zdradzamy.

Autor najlepszej publikacji czerwca otrzyma od firmy Arkana zestaw biomimetyczny. W jego skład wchodzą Biomimetic Lift Up Cream – Biomimetyczny krem liftingujący 50 ml oraz Biomimetic Lift Up Eye Cream– Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy 20 ml. Pierwszy produkt przeznaczony jest do intensywnej kuracji redukującej zmarszczki dla skóry dojrzałej oraz w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Natomiast co do drugiej propozycji, warto wiedzieć, że daje efekt liftingu powiek i okolic „ kurzych łapek”. Brzmi nieźle?

 

 

Zdobywca II miejsca może spodziewać się, że w nadesłanej paczce odnajdzie terapeutyczny krem dla skóry naczyniowej i wrażliwej – Sakura Sensitive Cream 50 ml oparty na Sakurze  – wyciągu z liści japońskiej wiśni. Kosmetyk łączy w sobie unikalne działanie łagodzące i antyalergiczne, a wszystko to zawdzięcza zawartym w nim izoflawonom oraz flawonoidom o właściwościach kojących i ochronnych. Wystarczająca motywacja do zabłyśnięcia w towarzystwie innych redaktorów zdalnych?

 

 

Dziennikarz, który uplasuje się na III miejscu już powinien szykować sobie miejsce na Amino Bio Cream – Bioaktywny krem z aminokwasami 50 ml. Produkt ten przeznaczony jest do całodobowej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w szczególności skóry suchej i wrażliwej. Rekomendowany do terapii regenerującej po intensywnych zabiegach, takich jak terapia mikroigłowa, Arkana Skin Roller oraz mikrodermabrazja i eksfoliacja kwasami. Nic dodać, nic ująć, tylko brać się do pracy!

 

Skoro nagrody są już znane, na sam koniec przypominamy kilka ważnych zasad samej rywalizacji. Do konkursu nie dopuszczone zostaną artykuły sponsorowane, czyli będące reklamą określonego produktu, osoby czy miejsca. Podczas weryfikacji odpadają również teksty skierowane do nieodpowiedniej grupy docelowej. Unikajcie publikacji poradnikowych rodem z pism kolorowych. Piszecie do swoich koleżanek z branży, ekspertów, specjalistów oraz studentów. Stąd prośba, podejmujcie tematy interesujące naszą wyspecjalizowaną grupę. Umieszczając tekst na stronie Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl korzystajcie z opcji „Dodaj artykuł” umieszczonej w prawym górnym rogu w panelu zarejestrowanego użytkownika. 

Zasady jasne, nagrody określone, nie pozostaje nic innego jak zabrać się do tworzenia najlepszej publikacji tego miesiąca, a już my i nasz sponsor – firma Arkana postaramy się was godnie za te trudy wynagrodzić. Powodzenia w ostatniej dziennikarskiej rywalizacji tego sezonu. Jak to ostatniej? Już wyjaśniamy. Czerwcowa edycja to ostatnia odsłona „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” przed wielkim podsumowaniem. W lipcu wybierać będziemy redaktora pierwszej edycji, czyli najlepszego dziennikarza spośród dotychczas nagrodzonych redaktorów miesiąca. Do 11 dotychczasowych zwycięzców ma szansę dołączyć najlepszy pisarz tego miesiąca. Może będziesz to ty? Trzymamy kciuki!