fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
19 Styczeń, 2020
Warszawa
3 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

BeautyVISION 2015

 

Z niecierpliwością oczekujemy na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży kosmetycznej – Forum Kosmetyki beautyVISION. Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 18-19 kwietnia będą gościć producentów i dystrybutorów kosmetyków pielęgnacyjnych i upiększających, akcesoriów kosmetycznych oraz nowoczesnego sprzętu i wyposażenia salonów.

 

Tegoroczna edycja zapowiada się znakomicie – wystawcy przygotowali wiele nowości i innowacyjnych produktów oraz promocyjne oferty targowe. beautyVISION to nie tylko ekspozycja, ale także bogaty program wydarzeń, obfitujący w pokazy, szkolenia i konferencje, na który szczególną uwagę zwracają profesjonalni zwiedzający.

Po raz kolejny magazyn art of BEAUTY jest organizatorem kongresu dla przedstawicieli branży kosmetycznej, lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów oraz sektora Wellness. Tematem tegorocznego kongresu będzie Terapia i Pielęgnacja Skóry Problematycznej. Problem ten dotyka coraz większą część populacji, a pielęgnacja skóry wymaga korzystania z pomocy specjalistów, jak również współpracy pomiędzy lekarzem dermatologiem, lekarzem medycyny estetycznej a kosmetologiem. Podczas kongresu zostaną przedstawione tematy związane z przyczynami powstawaniu problemów, metodom zapobiegania oraz pielęgnacji i leczenia.

 

Kongres Podologiczny przybliży tematykę związaną z pielęgnacją stóp. Omawiane problemy dotyczyć będą flebologii, zmian narządu ruchu, nabytych zmian stóp, chorób dermatologicznych skóry stóp. Wykłady poprowadzą wykładowcy akademiccy wyższych uczelni kosmetycznych. Każdy z uczestników Kongresu otrzyma bezpłatny egzemplarz książki „Wykłady podologiczne. Skrypt dla słuchaczek szkół kosmetycznych”

Dzięki dwóm strefom prezentacyjnym Speaker’s Corner będzie można na żywo zobaczyć zabiegi oraz wszelkie kosmetyczne nowinki demonstrowane przez wystawców. Speaker’s Corner WHITE to miejsce prezentacji kosmetyków, zabiegów i innowacyjnego sprzętu do pielęgnacji twarzy i ciała. Natomiast w Speaker’s Corner COLOR wystawcy zaprezentują kosmetyki i zabiegi upiększające – m.in. najnowsze trendy w makijażu czy zdobieniu paznokci.

Po ubiegłorocznym sukcesie Mistrzostwa Nails Olympic Show nadal się rozwijają. Obecnie to aż dwa dni zmagań konkursowych oraz aż cztery konkurencje. W sobotę zawodnicy zmierzą się w kategoriach SALON NAILS i MANICURE HYBRYDOWY, a niedziela będzie poświęcona PINK & WHITE technikami: żelową i akrylową. Zaletą mistrzostw jest profesjonalne jury, a głównym jurorem będzie ubiegłoroczny mistrz świata Beauty Dusseldorf VINCENZO RUSSELLO.

Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Profesjonalnym to nie lada wyzwanie, ale też jedyna okazja do zdobycia tytułu Mistrza Polski w tej dziedzinie. Uczestnicy konkursu zmagać się będą w dwóch konkurencjach – w makijażu profesjonalnym Linearny Make-Up oraz makijażu kreatywnym Folk make-up. Poza cennym tytułem, finaliści konkursu zostaną uhonorowani przywilejem zwolnienia z części praktycznej egzaminu czeladniczego, który dotyczy tematu związanego z konkurencją, w której dany uczestnik został laureatem.

Cennym doświadczeniem zarówno dla profesjonalistów, jak i wielu pań będą pokazy najnowszych trendów oraz makijaże dla publiczności wykonywane przez uczennice Szkoły Makijażu Profesjonalnego i Wizażu Anity Folaron.
Natomiast Akademia Olafa Tabaczyńskiego poprowadzi warsztaty City of MakeUP – FleshPack. Będą to warsztaty kreatywnego projektowania i tworzenia, m.in. elementów garderoby z niekonwencjonalnych materiałów. Eksperci będą również udzielać porad z zakresu indywidualnego doboru makijażu i kolorystyki ubioru.

W niedzielę autorzy blogów kosmetycznych spotkają się już po raz trzeci w ramach Blog Beauty Days, aby wśród znajomych wymienić doświadczenia i opinie o ulubionych kosmetykach.

Forum Kosmetyki beautyVISION zapewnia tak szeroką ofertę wystawców i bogaty program wydarzeń, że niewątpliwie będzie wiosenną inspiracją do pracy w każdym salonie.

 

W tym samym czasie odbędzie się także Forum Fryzjerstwa LOOK.

Więcej informacji na: www.beautyvision.mtp.pl oraz na profilu beautyVISION na Facebooku: www.facebook.com/LOOKbeautyVISION