fbpx
21 Sierpień, 2019
Warszawa
18 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

beautyVISION – recepta na piękno

Szukasz profesjonalnej wiedzy dotyczącej nowości w kosmetologii? Powinieneś odwiedzić Forum Kosmetyki i Solariów beautyVISION. Te największe w Polsce targi kosmetyczne, które odbędą się w Poznaniu od 6 do 7 kwietnia, znów zgromadzą tysiące specjalistów z całego kraju poszukujących najnowszych produktów i zabiegów, które pojawiły się na rynku kosmetycznym.

Tegoroczną nowością jest II Kongres Pięknej Sylwetki „Kształtowanie pięknej sylwetki – profilaktyka, kosmetyka, urządzenia, dietetyka, marketing” – organizowany przez magazyn „Estetica Polska”.  który odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia. Natomiast w niedzielę scene główna targów beautyVISION opanują drapieżne  kobiety, obdarzone silną osobowością i seksapilem. Te kobiety wampy to modelki, na których twarzach swoim kunsztem w stylizacji makijażowej popisywać się będą uczestnicy kolejnej edycji Mistrzostw Polski w Makijażu Profesjonalnym.

Makijaż Kobiety Wampa to jedna z konkurencji Mistrzostw. Drugą konkurencją będzie mistrzowski makijaż karnawałowy. Zgodnie z regulaminem może być on wykonany dowolnymi technikami z zastosowaniem produktów stosowanych w makijażu klasycznym jak również przy użyciu materiałów typu kamienie, brokaty, świecidełka czy papier mache. Ważne jest, aby przerysowanie i oryginalność nadal budowały wizerunek kobiety atrakcyjnej, powabnej i zmysłowej. Ocenie podlega mistrzowskie wykonanie makijażu, estetyka wyrazu, harmonia, oryginalność pomysłu i czystość wykonania pracy. Istotne będzie również powiązanie kompozycyjno-stylistyczne z koncepcją fryzury. Organizatorami Mistrzostw są Ogólnopolska Komisja Fryzjersko-Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego i Szkoła Makijażu Profesjonalnego i Wizażu Anity Folaron

Ciekawie zapowiada się także V Kongres Nail Expert 2013. Tegoroczna edycja dotyczyć będzie podologii i pielęgnacji stóp. Omówione zostaną takie tematy jak: procedury zabiegu pedicure, problemy wrastających paznokci i kostki Arkadego, pacjent z hiperkeratozą w gabinecie podologicznym, proces legislacji zawodu podologa w Polsce, najnowsze trendy w zdobnictwie paznokci i nowości w pielęgnacji rąk i nóg. Kongres odbędzie się w niedzielę. W sobotę poprzedzą go Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Zdobnictwie Paznokci Nail Expert – temat tegorocznych zawodówko: clipART Design – paznokcie na co dzień i od święta, spersonalizowane zdobnictwo użytkowe.

Uczestnicy targów beautyVISION będą mogli wziąć udział również w X Seminarium najwSPAnialsze oblicze piękna i zdrowia “Ze słońcem we włosach” (7 kwietnia). Podczas tego wydarzenia mowa będzie m. in. o psychologii klienta (czyli jak zarządzać z pasją?), spirowitalizacji z wykorzystaniem urządzeń AIenergy

Na stoiskach wystawcy zaprezentują kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, artykuły do pielęgnacji i zdobienia paznokci, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych. Jak zwykle uczestnicy targów będą mogli zakupić najnowsze produkty po promocyjnych cenach. Wszyscy targowi goście na pewno zainteresują się niezwykle barwnymi pokazami makijażu, zdobienia paznokci oraz prezentacjami profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

W tym samym miejscu i czasie odbędą się także największe w Polsce targi fryzjerskie LOOK, które po raz pierwszy zapraszają do Akademii Mistrzów Hair Trendy – będzie to pierwsza odsłona cyklu corocznych, elitarnych szkoleń dla najbardziej wymagających stylistów fryzur. W ramach targów LOOK zostaną rozegrane również Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego, Otwarte Mistrzostwa w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz prestiżowy konkurs KREATOR, w którym oprócz fryzur także makijaż modelki jest brany pod uwagę przy końcowej ocenie stylizacji.

Targi beautyVISION to program obowiązkowy dla każdego, kto chce być na bieżąco z najnowszymi trendami w makijażu i pielęgnacji ciała. 

Więcej na: www.beautyVISION.mtp.pl