fbpx
22 Luty, 2020
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

BIO ELECTRO PEELING ODMŁADZANIE I EKSFOLIACJA FALAMI RADIOWYMI

Jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji falami radiowymi, która umożliwia wykonywanie ultra-skutecznych zabiegów.  Rewelacyjne efekty sprawiają, że metodę stosuje się w terapiach odmładzających, przeciwtrądzikowych oraz  rekomenduje w kuracjach po operacjach plastycznych. 

Bio Electro Peeling został wielokrotnie nagrodzony medalami za innowacyjność i technologię w kategorii „Urządzenia Medyczne”, otrzymując prestiżowe wyróżnienia.

Metoda zapewnia:

 

  • skuteczną eksfoliację 
  • lifting i wyraźną poprawę owalu twarzy
  • spłycanie zmarszczek
  • leczenie trądziku 
  • spłycanie  blizn potrądzikowych i rozstępów 
  • ujędrnianie biustu 
  • redukcję zaczerwienień  blizn 
  • odmładzanie dłoni 

BIO ELECTRO PEELING – INNOWACYJNA EKSFOLIACJA 

Eksfoliacja BIO ELECTRO PEELING opiera się na optymalnym wykorzystaniu pro-zdrowotnego potencjału  fal radiowych.

Eksfoliacja usuwa martwe komórki naskórka i następnie  skeratynizowane komórki w  rogowej warstwie naskórka przyspieszając naturalny proces odnowy skóry.

Metoda  powoduje rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w warstwie rogowej i wywołuje mikroabrazję elektryczną o właściwościach dezynfekujących, która działa jak bariera  przed  patogenami zewnętrznymi i bakteriami.

Zabieg gwarantuje równomierny proces złuszczania i szerokie spectrum działania, gdyż posiada działanie liftingujące,  odmładzające oraz  zwalcza trądzik. 

 

BIO ELECTRO PEELING –REGENERACJA    

Bezpośrednio po eksfoliacji  można wykonać zabieg falami radiowymi. Jest to  efektywna metoda odmładzania skóry, która spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Energia dociera do głębszych warstw skóry wywołując efekt diatermii i mobilizując  komórki do produkcji kolagenu i elastyny, co   zwiększa gęstość i napięcie skóry.

Badania Kliniczne 

Badania i analizy cytologiczne wykazały, że  Bio Electro Peeling  zapewnia bezpieczeństwo i  skuteczność.  

Badania wykonane w klinice Anti-Aging w Paryżu potwierdzają, że metoda  wywołuje szereg reakcji fizyko-chemicznych, w tym przyczynia się do repolaryzacji membrany komórkowej, przyspiesza regenerację i zapewnia skuteczną restrukturyzację skóry i działanie antycellulitowe. 

Bio Electro Peeling gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo! 

 

Abacosun 

tel 58 664 64 51  

www.abacosun.pl