fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

beautyforum.jpg

Branżowa jesień 2012

Warszawa, Gdańsk, Bielsko-Biała, Łódź, Kraków, Sosnowiec i Bydgoszcz –  to nie lekcja geografii, ale lista miejsc, które koniecznie musi odwiedzić tej jesieni każdy pasjonat kosmetologii. Program powakacyjnych imprez branżowych jest niezwykle imponujący. Jakich atrakcji możemy się spodziewać? Sprawdź to razem z nami!

Wrzesień – wiadomo, „Beauty Forum & SPA” i „Uroda”!

beautyforum.jpgSezon kosmetologicznego poszukiwania wiedzy i inspiracji rozpoczynamy w Warszawie. W dniach 15-16 września 2012 odbędzie się kolejna edycja targów BEAUTY FORUM & SPA. W trzech strefach tematycznych: Wellness & Spa, Kosmetyka oraz Stopy i paznokcie z pewnością podejrzymy kilka najnowszych trendów i zaopatrzymy się w kosmetyczne nowinki. Bardziej wymagający też się nie zawiodą. Bogata oferta szkoleniowa poruszająca zagadnienia od wellness&spa oraz kosmetyki poprzez podologię i medycynę estetyczną po stylizację paznokci, musi zaspokoić wszelkie oczekiwania. Jeśli dodamy do tego inspirujące konkurencje, czyli rywalizację profesjonalistów w makijażu permanentnym, facepainting trophy oraz manikiurze hybrydowym Black & White, to do szczęścia nic więcej nam nie potrzeba. No chyba że poznanie laureatów konkursu wSPAniałe miejsce na mapie urody. Atrakcji co niemiara, więc nie może Cię tam zabraknąć!

uroda.jpgDwa tygodnie odpoczynku i czas na kolejną imprezę branżową. Tym razem wszystkie drogi prowadzą do Gdańska na Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA. W dniach 29-30 września 2012 w nowym centrum wystawienniczym AmberExpo zaprezentuje się ponad 180 wystawców. Spotkasz tu polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów kosmetyki profesjonalnej, pielęgnacji paznokci oraz dłoni, stylizacji włosów, makijażu i wizażu. Nie zabraknie również producentów sprzętu i wyposażenia dla salonów, solariów, a także gabinetów. Szukasz informacji na temat seminariów i szkoleń? Oczywiście i ich nie zabraknie, ponadto w ciągu tych dwóch dni odbędą się liczne prestiżowe konkursy i profesjonalne pokazy. Warto zwrócić uwagę na Strefę Zdrowego Stylu Życia to forma prezentacji i promocji produktów i preparatów oraz żywności niezbędnych do zachowania zdrowia i dobrej kondycji. Zapowiada się ciekawie, prawda? Warto to sprawdzić na żywo – zapraszamy do Gdańska!

Październikowy wysyp: „Festiwal Urody”, „Salon Jesień” oraz „Uroda i Estetyka”!

festiwalurody.jpgSzybkim krokiem przechodzimy do imprez październikowych. Już w pierwszy weekend tego jesiennego miesiąca nie powinno nas zabraknąć w Bielsku-Białej. Dlaczego? Jak to dlaczego, w dniach 6-7 października 2012 w Hali Widok Centrum odbędzie się Festiwal Urody czyli Targi Zdrowia, Urody i Medycyny Estetycznej. Głodni nowinek kosmetycznych, zachłanni najnowszych trendów branżowych nie mogą tu nie wstąpić. Rynek kosmetyczny, fryzjerski oraz usług SPA bez tajemnic? To możliwe! Właśnie tutaj możesz skorzystać z porad i konsultacji specjalistów, podejrzeć przy pracy mistrzów makijażu, przyjrzeć się pokazom zabiegów oraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów wystawców. Warto również wygospodarować chwilę czasu na udział w konferencjach i warsztatach. Brzmi zachęcająco? To rezerwuj czas i przyjeżdżaj!

salonjesien.jpgSześć dni przerwy i już szykuje się nam kolejne ciekawe przedsięwzięcie, tym razem jest to Salon Jesień 2012. 13-14 października koniecznie trzeba pojawić się w warszawskiej Hali Expo i zobaczyć co tym razem przygotowali organizatorzy. Zachęcająco brzmi informacja na temat odbywających się w ramach targów nowatorskich programów edukacyjnych. Czyli odrobina wiedzy dla nowicjuszy jak i  kosmetologów z większym stażem zawodowym. Seminaria i wykłady prowadzone przez specjalistów z Polski i zagranicy, też brzmi interesująco. Szkolenia, warsztaty, zajęcia master class tak przemyślane, żeby każdy uczestnik znalazł dla siebie coś wyjątkowego w kilku wydzielonych częściach kongresu. Pielęgnacja twarzy; stylizacja paznokci i podologia; pielęgnacja ciała; marketing, sprzedaż i promocja – tu nie będzie można się nudzić. Nie wierzysz na słowo, sprawdź to sam!

uroda_i_estetyka.jpgMimo że już prawie brak tchu, trzeba pędzić dalej, bo imprez branżowych do opisania jeszcze kilka. Bez wytchnienia z Warszawy przenosimy się do Łodzi. Mamy zaledwie tydzień na zregenerowanie sił po Salonie Jesień i należałoby się w dniach 20-21 października 2012 r. pojawić się na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich. Dlaczego? Otóż w tych dniach odbędą się IV Targi Uroda i Estetyka. Spotkanie dystrybutorów oraz producentów z branżowymi specjalistami, którym przyświeca cel poznania najnowszych osiągnięć technicznych, podzielenia się wiedzą na temat nadchodzących trendów i wymiany poglądów o nowinkach kosmetycznych. Nie zabraknie tu również atrakcyjnych konkursów. Chętni mogą się zmierzyć w Mistrzostwach Makijażu Kreatywnego o nagrodę „Szklanej róży”. Głodni wiedzy na pewno znajdą coś dla siebie wśród wielu tematów prezentowanych na konferencjach towarzyszących. Oj będzie się działo, warto być tu razem z nami!

Listopad w towarzystwie „LNE& spa”, „Afrodyty” i Hair Fair & Beauty Fair Festiwal!

lne.jpgPaździernik rzeczywiście będzie prawdziwym maratonem spotkań branżowych, jeśli tylko nie poczujecie się zmęczeni wszystkimi atrakcjami środka jesieni, warto wpaść jeszcze w trzy miejsca. Na początek listopada proponujemy wycieczkę do malowniczego Krakowa na 26. Międzynarodowy Kongres i Targi kosmetyczne LNE & spa. W dniach od 10 do 11 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury spotkają się wszyscy, którzy pasjonują się kosmetologią, kosmetyką i naukami pokrewnymi. Czego możemy się spodziewać? Wykładów i paneli dyskusyjnych, premierowych pokazów zabiegów,  minikonferencji firmowych, kongresu kosmetycznego oraz spotkań z najciekawszymi wykładowcami. Oczywiście, tak jak się zdążyliśmy przyzwyczaić, na LNE spotkamy wiele renomowanych firm kosmetyki profesjonalnej, dystrybutorów, producentów sprzętu oraz wyposażenia. Wielkim atutem krakowskiego spotkania branżowego są niezmiennie niezwykli goście z najdalszych zakątków świata. Kto tym razem podzieli się wiedzą z uczestnikami na razie pozostaje tajemnicą. Mimo wielu niewiadomych już teraz trzeba w swoim kalendarzu zapisać datę Kongresu i koniecznie tu przybyć, na pewno nie będziesz żałował!

afrodyta.jpg

Nasz spacer po imprezach branżowych kontynuujemy w Bydgoszczy, to właśnie tam w dniach 17-18 listopada na terenie Targów Pomorskich Bydgoszcz zaplanowane są V Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie Afrodyta. Pokazy i premiery kosmetyków, prezentacje zabiegów, spotkania z fachowcami, dystrybutorami, specjalistami z branży kosmetycznej i fryzjerskiej to zaledwie cząstka  wszystkich atrakcji. Ponadto interesujące wykłady, zajmujące seminaria, niezwykłe prezentacje oraz innowacyjny program szkoleniowy. A także Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu, pokazy fryzjerskie, porady i konsultacje, oraz przyznanie tytułu Grand Prix Targów za najlepszy produkt. Środowisko branżowe nie ma prawa wyjść z tego spotkania nieusatysfakcjonowane, nie chce Ci się wierzyć? Przyjdź, zobacz, oceń!

hairfair.jpg

Zbliżając się ku końcowi zapraszamy do Sosnowca. W Hali Expo Silesia w terminie 24-25 listopada 2012 odbędzie się Hair Fair & Beauty Fair Festiwal. Znajdziemy tu wszystko, co fryzjera, kosmetyczkę i kosmetologa zainteresować powinno. Nie zabraknie gwiazd, pokazów, kongresów, konkursów, promocji oraz stoisk dystrybutorów sprzętu, a także producentów kosmetyków. Dobra wiadomość dla osób, które stawiają pierwsze kroki w zawodzie. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się Top City Junior – konkurencja dla fryzjerów, którzy nie ukończyli 21 roku życia. Szczegółowe informację na temat festiwalu pojawią się we wrześniu. Póki co czekamy cierpliwie i zaznaczamy kolejny termin w naszym kalendarzu!

Grudzień – branżowe spotkania podczas „Nails & Style Conference”!

paznokcie.jpg

Co prawda to już nie jesień, ale warto na sam koniec wspomnieć o jeszcze jednym wydarzeniu. 1 grudnia 2012 r. w Golden Floor Plaza (Warszawa) odbędzie się Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci „Nails & Style Conference” 2012. Mówi się, że to najważniejsza impreza edukacyjno – targowa branży paznokciowej w Polsce! Dlatego nie powinno na niej zabraknąć osób interesujących się zdobieniem, stylizacją oraz prawidłową pielęgnacją paznokci. Podczas spotkania odbędą się ciekawe konferencje, zabiegi firmowe i oczywiście przegląd nowości oraz trendów na nadchodzący sezon. Musisz tam być!

Jesień 2012 zapowiada się pracowicie. Tyle ciekawych spotkań profesjonalistów, tak wiele konferencji do wysłuchania, nowinek do przetestowania, trendów do przyswojenia. Zbierajmy więc siły w tych ostatnich dniach lata, by w kolejną porę roku wejść pełni energii, pomysłów i chęci. Do zobaczenia na branżowych imprezach! My tam będziemy, a wy?