fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Charmine Rose

Charmine Rose – marka obecna na rynku od 20 lat. Polski producent i dystrybutor profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych z przeznaczeniem do gabinetów urody, masażu oraz SPA i odnowy biologicznej. Produkcja kosmetyków oparta jest o własne receptury opracowane w Laboratorium Charmine Rose, wysokiej jakości surowce i najnowsze opracowania naukowe nad ich wpływem na skórę.

Charmine Rose to prężnie rozwijająca się marka na rynku polskim. Zdobywa coraz większe zaufanie wśród kosmetyczek i kosmetologów. Nasze preparaty stosowane są  w gabinetach kosmetycznych, renomowanych Spa i gabinetach masażu.
 
Tworzymy z pasją, korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych kosmetyczek oraz śledząc światowe trendy w pielęgnacji twarzy i ciała.
 
Wszystkie receptury naszych produktów są autorskie, opracowane w laboratorium Charmine Rose i oparte na najnowszych osiągnięciach naukowych w dziedzinie kosmetologii.
 
Procedury zabiegowe opracowane są tak aby uzyskać najbardziej optymalne efekty, ale każdy z produktów pozwala na indywidualne zastosowanie w autorskim zabiegu dobranym odpowiednio do potrzeb klienta.