fbpx
22 Lipiec, 2019
Warszawa
18 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Co nowego na targach „DNI URODY I SPA”?

Prezentujemy nowości w programie II Targów Kosmetyczno – Fryzjerskich „DNI URODY I SPA” odbywających się w dniach 20- 21 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu (Hala Stulecia). Czas poznać ekscytujące atrakcje, które przygotowali dla nas organizatorzy!

I POLSKIE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU NASTOLATEK

I Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek odbywają się pod patronatem Pani Jolanty Wagner, właścicielki i dyrektora artystycznego Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie, wielokrotnej jurorki międzynarodowych i polskich mistrzostw makijażu. Temat przewodni tegorocznej edycji mistrzostw to Makijaż Nastolatki – Wizerunek nastolatki w makijażu fantazyjnym.

Do udziału w Mistrzostwach zapraszamy profesjonalistów (osoby posiadające udokumentowane wykształcenie w zawodzie wizażystki). 

Pula nagród w konkursie przekracza 12 tysięcy złotych. Zwycięzcy otrzymają między innymi vouchery na Intensywne Szkolenie Wizażystów w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner oraz atrakcyjne zestawy nagród rzeczowych.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i regulaminem konkursu (kliknij)

KONKURS O TYTUŁ „SZKOŁY MISTRZÓW DNI URODY I SPA”

Gorąco zapraszamy uczniów szkół wizażu, stylizacji, kosmetycznych i fryzjerskich z całej Polski, do walki o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa”!

Stawką konkursu obok tytułu i statuetki „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa” są atrakcyjne zestawy nagród rzeczowych, ufundowane przez takie firmy jak: Agencja Reklamowa „Wigor” (organizator), Jadwiga Instytut Kosmetyczno-Medyczny Laboratorium Bioodnowy S.C. (Partner Konkursu „Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa” w kategorii kosmetyka), Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów (Partner Konkursu „Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa” w kategorii fryzjerstwo), Eclair Cosmetics, Postquam i in.

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne tutaj

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NOWOŚCI NA STRONIE 

www.wigor-targi.com