fbpx
09 Lipiec, 2020
Warszawa
13 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Co nowego w produktach kosmetycznych?

Spragnieni informacji na temat kosmetycznych hitów produktowych? Czas nadrobić zaległości i dowiedzieć się jakie preparaty powinny skraść serce kosmetologa oraz klientów jego salonu.

Podczas rozmów z ekspertami na IV Targach Uroda i Estetyka nie mogło zabraknąć pytań o preparaty. Czego dowiedzieliśmy się od specjalistów? Szybkie wprowadzenie poniżej.

Pani Karolina Przewlekła z firmy BIELENDA opowiedziała nam o kosmetykach z roślinnymi komórkami macierzystymi. Wspomniany składnik aktywny znajdziemy w kilku seriach produktowych tej cenionej polskiej marki.

Z Panią Karoliną Bartos z firmy AMBRA rozmawialiśmy o wprowadzanych na nasz rynek luksusowych markach włoskich GUNA i HELAN. Nie zabrakło pytań o specjalistyczne ampułki oraz nowości, takie jak produkty powiększające biust.

Na koniec zamieniliśmy kilka zdań z Panią Katarzyną Piórkowską reprezentującą SALEX 2000. W tym przypadku na pierwszy plan wysunął się oczywiście temat kosmetyków naturalnych. Usłyszycie o preparatach z olejkiem arganowym, naturalną płynną keratyną czy tych zawierających minerały z Morza Martwego.

Brzmi interesująco? W takim razie szczegółów szukajcie w naszym wideo.