fbpx
11 Lipiec, 2020
Warszawa
15 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Denim SPA Jeans

Zdaniem wielu obserwatorów branży mody, marka Wrangler planuje odsłonić do końca tego miesiąca nowy, rewolucyjny zestaw  „denim Spa”dżinsy nasiąknięte nawilżającymi i wyszczuplającymi składnikami.

Brytyjski sklep internetowy podobno zaoferuje dżinsy, które mają kosztować ok.  85 £ (ok.415 zł) i  będą w trzech modelach: z łagodzącym aleosem, ekstraktem z oliwek lub z wygładzającą kofeiną z retinolem. Podczas gdy wersje z aloesem i ekstraktem z oliwek koncentrują się na kojeniu i nawilżaniu  skóry, wersja z ekstraktami alg, retinolem i kofeiną będzie miała za zadanie zmniejszyć cellulit.

Dżinsy podobno były testowane klinicznie przez Institut Adriant we Francji, gdzie po czterech tygodniach noszenia dżinsów przez osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, 69% respondentów stwierdziło poprawę wyglądu ud.

Efekt nawilżenia lub ujędrnienia utrzymuje się ponoć do 15 dni noszenia spodni lub do 4-6 prań. Do każdej pary dołączony jest spray, którym można reaktywować działanie mikrokapsułek. Można to robić po każdym praniu. Zgodnie z raportami, dżinsy mogą zachować swoje efekty kosmetyczne na około 67 do 95 założeń.

Źródło: Skin INC