fbpx
23 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Dental SPA coraz bardziej popularne

Po szczegółowej analizie ośrodków o nazwie DentalSPa można powiedzieć, że „Nie taki dentysta straszny jak go malują”. Co ciekawsze leczenie zębów wcale nie musi się kojarzyć z bólem i specyficznym zapachem gabinetu stomatologicznego.

Dla niektórych z nas wizyta u lekarza dentysty to koszmar, od którego stale uciekamy.Podobnie jak na obrazku dentysta kojarzy się nam z chłodnym kolorystycznie pomieszczeniem, w którym dominują: ostre oświetlenie i nieprzyjemny zapach.

Aromaterapia, wygodny fotel, plazmowy telewizor z widokami krajobrazów nad fotelem pacjenta, muzyka relaksacyjna w tle, to tylko niektóre zalety wizyty w Dental SPA. Miejsce do relaksu przed zabiegiem z aktualną prasą i świeżą kawą z ekspresu kusi nawet osoby o mniejszym zasobie gotówki.
W czasach kiedy własny wizerunek ma ogromny wpływ na postrzeganie naszej osoby coraz więcej osób zaczyna dbać o zęby. Zadbane i białe mogą nam pomóc w osiągnięciu zawodowego sukcesu.
W Dental SPA dominują takie usługi jak: wybielanie zębów, nakładanie licówek, koron lub leczenie ortodontyczne.
Zatem czym się różni nazwa Dental SPA od typowej kliniki stomatologicznej?
Zabiegi kosmetyczne przed i po zabiegach stomatologicznych to standart w klinikach o nazwie Dental SPA. Podczas wizyt nierzadko wykonywany jest masaż dłoni lub stóp.
Innym rodzajem Dental SPA są kliniki, w których oprócz leczenia i upiększania uzębienia można umówić się na wizytę do kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej. Czasem zabiegi dentystyczne wykonuje lekarz stomatolog, który dodatkowo proponuje pacjentom ostrzykiwanie botoksem lub mezoterapię.
Być może ten rodzaj SPA zachęci potencjalnych pacjentów do regularnych wizyt i tym samym zapewni im piękny uśmiech przez wiele lat. A może wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet niebawem powstaną SPA będące połączeniem ginekologii i kosmetologii.

Jeżeli jesteś kosmetologiem, technikiem usług kosmetycznych porozmawiaj ze znajomym lekarzem stomatologiem o możliwej współpracy. Takie połączenie usług może przynieść ogromne korzyści w rozwoju twojej firmy.