fbpx
08 Sierpień, 2020
Warszawa
23 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Depilacja woskiem bezpaskowym

Depilacja jest zabiegiem wykonywanym niemal w każdym gabinecie kosmetycznym na całym świecie. To bardzo popularny zabieg. Usunięcie zbędnego owłosienia sprawia, że nasza skóra wygląda ładniej, jest gładka i przyjemna w dotyku. 

Jest jeszcze jedna bardzo istotna kwestia. To komfort jaki mamy gdy usuniemy zbędne włoski. Dotyczy on przede wszystkim takiego miejsca jak pachy. Po depilacji woskiem bezpaskowym elastycznym Waxperts, nie jest ona podrażniona, nie mamy nieestetycznych czarnych kropek, które pojawiają się po goleniu. Włoski odrastają po około 3-4 tygodniach. Przy regularnej depilacji jest ich coraz mniej, odrastają zdecydowanie słabsze co sprawia, że każda następna depilacja jest mniej odczuwalna. Zauważyliśmy, że nawet u klientek, które mają bardzo mocne owłosienie, zmniejsza się ono już po pierwszej lub drugiej depilacji nawet do 50%.

Co wyróżnia produkty firmy Waxperts? Dlaczego depilacja bezpaskowym woskiem Waxperts jest dużo mniej bolesna dla klientów i daje komfort pracy kosmetyczce?

Zerwany naskórek, czy podrażnienie skóry podczas i po zakończeniu zabiegu depilacji to „problemy” których nie lubimy. Dlatego chcielibyśmy przybliżyć jak się ich pozbyć.

Pierwszy krok to wypełnienie wszystkich formalności czyli sprawdzenie skóry klientki i przeprowadzenie z nią wywiadu. Jeśli już jesteśmy pewni, że możemy zacząć zabieg, musimy przygotować skórę. W tym celu używamy preparatu do oczyszczenia i odtłuszczenia . Jest to Cleanser Waxperts.

Co go wyróżnia?

Oczywiście przygotowuje skórę do depilacji ale ma jeszcze dodatkowe zastosowania. Ponieważ nie zawiera alkoholu możemy go użyć bezpośrednio po zerwaniu wosku. Jest to środek antyseptyczny w skład, którego wchodzą trzy olejki eteryczne. Żywokost zmniejszy stan zapalny. Rumianek ma właściwości antyseptyczne. Dzięki zawartości lawendy po przyłożeniu „płatka” nasączonego Cleanserem Waxperts klientka w miejscu depilowanym czuje przyjemne „chłodzenie” skóry. Możemy również użyć Cleanser zamiast After- oil co pozwoli na uniknięcie tak nie lubianego przez klientki ,,efektu świecenia twarzy,, po depilacji.

 

 Naszym następnym krokiem, a co za tym idzie bardzo ważnym produktem w depilacji produktami Waxperts jest Pre-Wax Oil. Oliwka tworzy barierę ochronną na skórze i powoduje ,że wosk okleja tylko i wyłącznie włoski ,które chcemy usunąć. Naskórek zostaje nienaruszony, a sam zabieg jest prawie bezbolesny.

.

Orginal Hot -wax  Waxperts czym się wyróżnia?

 

 Pamiętajmy, że jest on bezpaskowy  ale ELASTYCZNY  .Już nie musimy obawiać się, że pęknie podczas zrywania. Zastyga zaraz po nałożeniu, co skraca czas zabiegu depilacji.Wosk jest na bazie lawendy,nie podrażnia skóry.Wyrywa nawet bardzo krótkie i silne włoski. Należy pamiętać o odpowiednim nacisku szpatułki podczas nakładania wosku, wtedy mamy pewność że ”oklei” on dokładnie wszystkie włoski  i umożliwi dokładną depilację. Wosk Waxperts możemy nałożyć kilkakrotnie w tym samym miejscu ( do 4-5 razy ) bez ryzyka podrażnień. Niemniej zawsze musimy się upewnić, że na „obszarze” depilowanym mamy nałożony Pre-WaxOil Waxperts (zwłaszcza po kolejnym zerwaniu wosku).

 

Zabieg depilacji zakańczamy After Wax Oil, który jest na bazie lawendy, łatwo się wchłania więc nie pozostawia skóry tłustej i ,, uciążliwej”. Oprócz tego doskonale nawilża skórę oraz zapobiega wrastaniu włosków.

 

Depilacja twarzy to jeden z częściej wykonywanych zabiegów np. regulacja brwi lub ,,wąsik,,. Czym różni się depilacja bezpaskowym woskiem Waxperts?

 

Podczas regulacji brwi, woskiem paskowym, zrywamy fizelinowy pasek, a przy wosku bezpaskowym Waxperts”ściągamy łatkę,, wosku To bardzo ważne w miejscu gdzie skóra jest wyjątkowo delikatna. Wosk możemy nałożyć kilkakrotnie dzięki temu do minimum ograniczamy użycie pensety. Wosk Waxperts jest o idealnej konsystencji co pozwoli nam na dokładne nałożenie odpowiedniej ilości oraz nadanie kształtu brwi. 

Na koniec  depilacja bikini. Od kilku lat coraz popularniejsza staje się depilacja  intymna czyli Kalofornijska, Brazylijska, oraz Hollywood. Wiele klientek bardzo chętnie chciałoby spróbować ale po prostu boi się bólu. Tu z pomocą znów przychodzą nam produkty Waxperts. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim zdobędziecie wielu nowych klientów, którzy pokochają depilację z Waxperts. Pamiętajmy, że przy depilacji intymnej bardzo ważne jest zdobycie zaufania klienta. Musimy być profesjonalistami. Pokażmy klientowi, że mamy doświadczenie i udowodnijmy, że depilacja może być komfortowa i bezbolesna na ile to możliwe.Wytłumaczmy , że jeśli jest to pierwszy zabieg depilacji intymnej i wcześniej używany był depilator, krem lub włosy były golone, włoski będą „mocne” i ból odczuwalny może być większy. To tylko kilka sekund. Każda następna depilacja osłabia włoski, dlatego kolejne zabiegi będą bardziej komfortowe. 

 

 

Wszystkich, którzy chcieliby poznać tajniki depilacji intymnej, zapraszamy do Akademi Waxperts.

 ZAPRASZAMY NA STOISKO WAXPERTS  NA TARGACH SALON WIOSNA PRO-EXPO  2015,  KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ  21-22 LUTEGO W WARSZAWIE!

www.waxperts.pl

tel 513 967 222