fbpx
24 Luty, 2020
Warszawa
4 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

„Derma Friendly” w Kielcach – zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Zapraszamy na najbliższe bezpłatne szkolenie dermatologiczne ogólnopolskiego programu „Derma Friendly – W trosce o skórę”, które odbędzie 8 grudnia w Kielcach.

Zapisać można się wysyłając maila na adres: kontakt@dermafriendly.pl

Program „Derma Friendly – W trosce o skórę” skierowany jest do pracowników salonów pielęgnacji urody m.in. : fryzjerów i kosmetyczek. Udział w szkoleniu to szansa na podniesienie ważnych w branży kwalifikacji. Uczestnicy otrzymują szeroką wiedzę na temat najczęściej występujących schorzeń dermatologicznych (alergie kontaktowe, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik czy grzybice skóry) oraz dowiadują się, w jaki sposób rozmawiać z klientami, którzy mają widoczne objawy chorobowe na skórze.

Celem ogólnopolskiego Programu „Derma Friendly – W trosce o skórę” jest m.in. walka ze stereotypami dotyczącymi chorób skóry oraz poprawianie dostępu do usług pielęgnacji urody dla pacjentów chorych dermatologicznie.

Wykłady  prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów: dermatologów i psychologów. Proponowana tematyka warsztatów obejmuje między innymi następujące obszary: prawdy i mity na temat chorób skóry, właściwa pielęgnacja skóry zmienionej dermatologicznie, aspekt psychologiczny chorób skóry oraz warsztaty dotyczące komunikacji z klientami.  O wysoki poziom merytoryczny szkoleń dba Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, które jest Partnerem Programu.

Salony biorące udział w programie otrzymują Certyfikat „Derma Friendly – W trosce o skórę” oraz specjalne oznaczenie z logo programu wyróżniające gabinet i jego przeszkolenie w obszarze dermatologii. Dodatkowo adres salonu zostaje umieszczony na stronie internetowej projektu, która zawiera mapę salonów biorących udział w programie. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje także imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Patronami medialnymi Programu są serwisy Kosmetologia.com.pl, Polska Kosmetyka i Kosmetologia, Fryzjerzy.com, eKosmetyczki.pl oraz Wyczesany LOOK.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej programu: http://dermafriendly.pl/

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego… NIE CZEKAJ – zapisz się już dziś! Spotkajmy się 8 grudnia w Kielcach

Zapisy: kontakt@dermafriendly.pl