fbpx
04 Lipiec, 2020
Warszawa
21 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Dermaproject

DERMAPROJECT od 01.01.2012 jest wyłącznym dystrybutorem koreańskiej firmy DTS MG Ltd, właściciela opatentowanej technologii DTS oraz producenta oryginalnych derma rollerów i kosmetyków pod nazwą GENOSYS.

DTS MG Ltd jest profesjonalną firmą, specjalizującą się w rozwiązaniach przeciwstarzeniowych i odmładzających skórę, a podstawą działania firmy jest rozwój terapii mikroigłowej, wykorzystującej system przenikania przeznaskórkowego. 

Receptury produktów zostały opracowane na bazie współpracy naukowo badawczej  z najlepszymi specjalistami w zakresie medycyny i naukowcami, specjalizującymi się w innowacyjnych technologiach.

Produkty marek GENOSYS/DTS są przyjazne dla środowiska, mają najwyższą jakość, opartą na najnowszych=osiągnięciach naukowych i potwierdzonych badaniach klinicznych. GENOSYS/DTS to znak  rozpoznawalny w świecie dzięki innowacyjnej technologii oraz skuteczności działania.

Firma DTS MG przykłada wielką wagę do kwestii zapobiegania starzeniu się skóry i rozwiązywania jej problemów.  Wytwarza produkty najwyższej jakości spełniające zarówno potrzeby profesjonalnych odbiorców, jak i ich pacjentów.

O MARCE GENOSYS
 
Współczesna nauka twierdzi, że głównym czynnikiem uruchamiającym procesy starzenia są uszkodzenia DNA.
Aby opóźnić i zapobiegać agresywnie przebiegającemu procesowi starzenia, poza pielęgnacją zewnętrzną konieczne jest także wspomaganie skóry poprzez program wewnętrznej naprawy komórek. 
 
Koncepcja GENOSYS  powstała na bazie najbardziej zaawansowanych rozwiązań w walce z procesem starzenia.
Kosmetyki konwencjonalne nie zostały stworzone po to, aby leczyć czy zapobiegać starzeniu się skóry.
 
Tylko kosmeceutyki, produkty z pogranicza kosmetyki i medycyny, takie jak te, wchodzące w skład serii GENOSYS,
pozwalają na przemodelowanie i naprawę komórek skóry, co pozwala  uzyskać  zregenerowaną, zdrową i młodą skórę.
 
KONCEPCJA NATURALNEJ INDUKCJI KOLAGENU W SKÓRZE WŁAŚCIWEJ 
 
Innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrując głęboko do warstw skóry,
stymulują produkcję kolagenu jako skutek  procesu gojenia miejscowego stanu zapalnego, wywołanego mikronakłuwaniem.
 
Roller generuje ponad 500 000 kanalików w ciągu 5 – 10 minut, głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.
Podczas zabiegu mikroigłami substancje aktywne mogą docierać do głębokich warstw skóry o wiele bardziej efektywnie niż podczas tradycyjnego nakładania kremu na skórę.
 
Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka, jak to dzieje się w przypadku technik laserowych. Ze względu na to, że naskórek pozostaje nienaruszony, czas gojenia jest bardzo krótki.  Stymulacja mikro igłami skutkuje zwiększoną produkcją włókien kolagenowych i elastynowych.
 
NANOTECHNOLOGIA
 
Podstawą kosmeceutyków GENOSYS są multisfery,  składniki nanoemulsji, które stopniowo uwalniają do skóry takie składniki aktywne jak peptydy biomimetyczne, skórne hormony wzrostu, komórki macierzyste, kwas askorbinowy , adenozynę czy ceramidy. Zamknięte w nanosomach, bez problemu pokonują barierę naskórka, stanowiąc skuteczne rozwiązanie w terapii  rozjaśniania przebawień, kuracji przeciwstarzeniowej i liftingującej.