fbpx
20 Listopad, 2019
Warszawa
7 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Dietetyczny catering w gabinecie

Osoby, których praca polega na dbaniu o wygląd innych, są w pewnym stopniu zobligowane do bycia w dobrej formie. Ciężko uzyskać wiarygodność wśród klientów, jeśli samym sobie nie potrafimy pomóc. Tylko jak zachować zgrabną sylwetkę, kiedy jedyny posiłek, na który starcza nam czasu to frytki, pączek lub pizza?

Najlepszą metodą na zdrowe odżywianie w pracy jest przynoszenie wcześniej przygotowanych w domu posiłków. Nie każdy jednak po ciężkim dniu jest w stanie rano wstać godzinę wcześniej i gotować na cały nadchodzący dzień. Na szczęście coraz częściej możemy spotkać się z ofertami firm cateringowych, które znalazły rozwiązanie tego problemu.

Firmy cateringowe, mające w swojej ofercie zdrowe jedzenie, zatrudniają dietetyków, którzy dla każdego klienta układają indywidualny jadłospis zgodny z jego zapotrzebowaniem energetycznym i uwzględniający wszystkie ewentualne dolegliwości.

Z usług takiej firmy mogą korzystać również osoby odchudzające się, cierpiące na cukrzycę lub skazę białkową, a także wegetarianie i sportowcy. Firmy oferują dostawę do domu lub miejsca pracy nawet 5 posiłków dziennie.

Opisana wyżej usługa na pewno doskonale sprawdzi się również w ośrodkach, które mają zamiar wprowadzić do swojej oferty kilkudniowe pobyty, a nie chcą dużo inwestować w zaplecze gastronomiczne. Opieka dietetyka na pewno będzie kolejnym z argumentów, które przyciągną klientów do takiego miejsca.

Źródło: Rynek Zdrowia