fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
31 Marzec, 2020
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

DNI URODY I SPA „poczuj piękno”

12-13 kwietnia 2014 r. rusza kolejna III edycja wrocławskich targów kosmetyczno-fryzjerskich! To wyjątkowe wydarzenie w branży kosmetyczno-fryzjerskiej Dolnego Śląska.Targi kierowane są przede wszystkim do specjalistów, ekspertów oraz fachowców z branży.

Do udziału w targach i zaprezentowania swej oferty zachęcamy producentów i dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków służących pielęgnacji dłoni i paznokci, stylizacji i pielęgnacji włosów, wykonywaniu makijażu i wizażu. Targi są dobrą okazją do zaprezentowania się przez firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej, ośrodków SPA oraz centrów fitness. Zapraszamy także przedstawicieli hoteli, uzdrowisk i kompleksów wypoczynkowych. 
 
Jednym z najważniejszych celów tegorocznej edycji jest wkład w profesjonalizację szeroko rozumianej branży kosmetycznej, fryzjerskiej oraz wellness i spa. Wiedzeni doświadczeniem oraz opiniami wystawców rozwijamy imprezę organizując III Konferencję Dni Urody i Spa, II Kongres Makijażu oraz II Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek, we współpracy z Panią Jolantą Wagner. Różnorodność poruszanych tematów sprawi, że każdy profesjonalista znajdzie dla siebie coś interesującego. Właściciele oraz pracownicy zakładów kosmetycznych i fryzjerskich będą mogli podnieść swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalnie przygotowanych szkoleniach, których ukończenie potwierdzi wręczenie, zgodnego z profilem szkolenia, certyfikatu. Zadbaliśmy również o szkolenia z zakresu aktywnej sprzedaży, sztuki negocjacji oraz skutecznej prezentacji oferty.
 
Poprzednie edycje dowiodły, że targi cieszą się dużą popularnością – statystyki mówią same za siebie. DNI URODY I SPA 2013 zgromadziły ponad 70 wystawców, a w całe przedsięwzięcie było zaangażowane około 100 firm! Ekspozycja targowa cieszyła się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów. Naszych wystawców mile zaskoczyła liczba odwiedzających – na targi przybyło bowiem ponad 4 tysiące osób!
 
Więcej szczegółów już wkrótce!
 

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz facebooka:

http://www.wigor-targi.com/targi,831,DNI+URODY++I+SPA+2014.html 
https://www.facebook.com/Dniurodyispa

Agencja Reklamowa Wigor

ul. Sokolnicza 34-38
53-660 Wrocław
tel.: (71) 359 62 71
e-mail: office@wigor-targi.com