fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

1.jpg

Dni Urody i SPA we Wrocławiu 2012- relacja

Za nami pierwsza edycja targów kosmetycznych Dni Urody i SPA we Wrocławiu. Podczas weekendowej imprezy w dniach 21-22 kwietnia w Hali Stulecia wystawcy zadbali o zaprezentowanie jak najszerszego przekroju swojej oferty. Nie zabrakło atrakcji dla odwiedzających: pokazów wizażu, stylizacji, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

  {jathumbnail off}Swoją ofertę przedstawiło 55 firm, w tym producenci i dystrybutorzy kolorowych kosmetyków do makijażu, profesjonalnych kosmetyków do salonów kosmetycznych, preparatów i akcesoriów do pielęgnacji dłoni, paznokci i włosów, sprzętu do gabinetów i centrów SPA – a wszystko to w korzystnych targowych cenach! Ekspozycja targowa cieszyła się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów – targi odwiedziło ok. 3 tysiące osób.

W sobotę sztukę body paintingu – wizażu charakteryzatorskiego – zaprezentowali eksperci ze Szkoły Marzeny Daleckiej, zobaczyć można było również m.in. pokazy stylizacji paznokci oraz pokaz makijażu w wykonaniu Anny Czapnik aktualnej Mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym. W niedzielę odbył się otwarty konkurs na Miss Dni Urody i SPA, w którym nagrodą główną było 2000 zł ufundowane przez markę ELENA KOLAGENUM!

Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Nawrocka, redaktor prowadzący Wydawnictwa Indygo, Monika Podborączyńska, instruktor zawodu w Wyższej Szkole Fizjoterapii dr Andrzeja Czamary we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia, asystent w Instytucie Kosmetologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie oraz Roksana Starszuk, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na kierunku technik usług kosmetycznych, wykładowca w Szkole Marzeny Daleckiej we Wrocławiu, przyznała nagrody targowe- PERŁY ORAZ WYRÓŻNIENIA DNI URODY I SPA.

W kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny Perłę Dni Urody i SPAotrzymała firma ETRE BELLE  za Hyaluronic Triple Effect. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Specjalistyczna Edukacja Kosmetologiczna za unikatowy peeling w żelu. W kategorii Najciekawszy Produkt Fryzjerski Perłę Dni Urody i SPA otrzymała firma NITAI za Naturalne farby do włosów KHADI, wyróżnienie firma DLM Sp. z o.o. za serię Kallos Argan. W kategorii Innowacja Perłę Dni Urody i SPA otrzymała Hurtownia Medycyny Estetycznej SURIMA za Sesderma Ferulac Peel Booster, wyróżnienia firma Kesatto za cedrową mini saunę.

Prezentacja nowości na stoiskach towarzyszyła cześć edukacyjna, którą wsparły uczelnie i placówki szkolne. Nie zabrakło interesujących wykładów m.in. o najnowszych metodach zastosowania ultradźwięków w kosmetologii, mikrodermabrazji korundowej czy triotechnologii w walce z cellulitem.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia za rok!

 

 1.jpg
 10.jpg
 11.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 uroczyste_otwarcie.jpg