fbpx
21 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Druga edycja Kongresu Kosmetologicznego już 23 – 24 października

W dniach 23 – 24 października 2010 r. odbędzie się druga edycja Kongresu Kosmetologicznego o tematyce “Dermokosmetyki Naturalne a schorzenia skórne”.

W urokliwym hotelu nad zalewem Zegrzyńskim 25 km od Warszawy spotkają się profesjonaliści z branży kosmetycznej, kosmetologicznej i dermatologicznej. Podczas dwudniowego Kongresu Kosmetologicznego odbędzie się seria wykładów na temat innowacyjnych metod pielęgnacji i wspomagania leczenia najbardziej uciążliwych schorzeń skórnych naszego wieku w gabinecie kosmetycznym przy zastosowaniu naturalnych dermokosmetyków.

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji Kongresu oraz w odpowiedzi na powszechne poszukiwanie (wśród profesjonalistów) nowych metod i wiedzy na temat pielęgnacji oraz wspomagania leczenia dermatologicznego skór problematycznych, przygotowaliśmy ciekawe prezentacje i wykłady, które poprowadzą ambasador marki Anna Lotan w Polsce Diana Kosareva, kosmetolodzy, dermatolodzy oraz firmy partnerskie.

Specjalnym gościem będzie właścicielka firmy Anna Lotan w Izraelu Dr Liora Chitron (córka Anny Lotan – założycielki światowej marki), która po raz pierwszy przyleci z Izraela do Polski, aby móc zaprezentować nowości i przedstawić strategię rozwoju firmy Anna Lotan w Polsce.

Dr Liora Chitron odpowie na wszystkie pytania profesjonalistów biorących udział w Kongresie.

Videorelację z I Kongresu Kosmetologicznego można obejrzeć na stronie www.AnnaLotan.pl

Pobierz pełne informacje o Kongresie