fbpx
18 Sierpień, 2019
Warszawa
29 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Ericson Laboratoire, SLIM&LIFT – Innowacyjny zabieg wyszczuplająco-ujędrniający.

Ericson Laboratoire, poszukując jak zawsze najlepszych rozwiązań,prezentuje nowy zabieg SLIM&LIFT, rozprawiający się z problememcellulitu w niezwykle innowacyjny sposób.

Oddziałujemy jeszcze zanim powstanie cellulit, w momencie, gdy powstają komórki tłuszczowe – adipocyty.

Koncepcja nowego zabiegu polega na zaburzeniu naturalnej funkcji adipocytów, czyli produkcji tłuszczów, i zmuszeniu ich do produkcji kolagenu.

Celem jest nie tylko usunięcie tłuszczów, ale poprawienie jędrności, czyli uzyskanie efektu adipo-reverse, który pozwala oddziaływać za pomocą jednej cząsteczki na dwa elementy – wyszczuplanie i ujędrnianie.

Aby zabieg był jeszcze bardziej skuteczny, zawiera składniki oddziałujące także na problemy towarzyszące pojawieniu się cellulitu: rozstępy (cellulit powoduje rozciągnięcie włókien skóry) oraz zaburzenia sieci naczyń krwionośnych.

Główna substancja aktywna:

CORALLINE CONCENTRATE – ekstrakt z czerwonej algi, która jest wyjątkowo bogata w wapń i hamuje proces różnicowania się adipocytów. Wapń zapobiega przekszrałceniu się preadipocytów w dojrzałe adipocyty. W wyniku tego procesu zahamowaniu ulega lipogeneza, a zostaje pobudzona synteza kolagenu.  Dzięki temu uzyskiwany jest efekt „ADIPO-REVERSE” prowadzący do ujędrnienia skóry i niewlowania objawów cellulitu.