fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
29 Luty, 2020
Warszawa
7 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Europa w Polsce poprawia urodę

Usługi medyczne w Polsce są wyjątkowo tanie w stosunku do ich jakości. Dzięki temu w polskie kliniki urody coraz częściej odwiedzają obcokrajowcy. Największe oblężenie przeżywają gabinety chirurgów plastycznych i lekarzy medycyny estetycznej.

Sporą grupę wśród ?medycznych turystów? stanowią Włosi, a konkretnie Włoszki, które odwiedzają Polskę z myślą o poddaniu się zabiegowi chirurgii plastycznej.

Według dziennika Il Messaggero, każdego roku duża liczba Włoszek wykupuje w wyspecjalizowanych agencjach medyczno-turystycznych w Rzymie i Mediolanie usługi polegające na pomocy w znalezieniu klinik przeprowadzających zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej poza granicami kraju.

Tworzone są pakiety obejmujące przelot samolotem, pobyt w hotelu oraz zabieg u chirurga plastycznego, a także inne atrakcje, na przykład wycieczki. W przypadku zabiegów wykonywanych w Krakowie, najczęściej do Wadowic.

Z takich usług korzystają setki młodych Włoszek, których nie stać na kosztowne zabiegi w swoim kraju. Wśród klientów płci męskiej największą popularnością cieszą się przeszczepy włosów.

Jak donosi dziennik, już teraz zarezerwowane są wszystkie miejsca na sierpień. Ceny operacji plastycznych w Polsce są znacznie niższe, a poziom usług medycznych bardzo wysoki.

Jeżeli posiadasz gabinet odnowy biologicznej możesz porozumieć się z odpowiednimi jednostkami poza granicami kraju i zorganizować specjalne pakiety dla obcokrajowców. Pamiętaj o zatrudnieniu osób posługujących się językiem obcym.  

Źródło: PAP/Rynek Zdrowia