fbpx
11 Grudzień, 2019
Warszawa
-4 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Filozofia Wellness- filozofią życia i zdrowia

Farmona Hotel Business & SPA to nie tylko niezwykłe, orientalne rytuały rodem z Bali. To także kuchnia w restauracji Magnifica, tworzona przez kulinarnych kosmopolitów, czerpiąca swoje inspiracje z filozofii piękna, urody, zdrowia- Filozofii Wellness.

Wellness to dążenie do radości życia, osiągnięcia harmonii wewnętrznej i zewnętrznej, proces, który powinien prowadzić do zachowania zdrowia oraz młodości, a także dobrego samopoczucia. Smaczna jak również zdrowa dieta, ćwiczenia fizyczne i relaks to podstawy tej filozofii życiowej.

Wellness & SPA

Szum wody w SPA, aromaterapeutyczna woń naturalnych olejków eterycznych i relaksacyjna muzyka sprzyjają wyciszeniu oraz równowadze. Większość azjatyckich rytuałów w Farmona Wellness & SPA oparta jest na autorskich recepturach jak również technikach masażu, a produkty w nich wykorzystywane pochodzą z najdalszych zakątków świata: Chin, Laosu, Indonezji i Sri Lanki. Wiele z nich przygotowywanych jest  bezpośrednio przed zabiegiem na bazie ekstraktów roślinnych, ziół i egzotycznych przypraw.

Wellness & Magnifica

Zdrowa dieta może iść również w parze z wyśmienitym smakiem, a kuchnia wellness, która proponuje Szef Kuchni Restauracji Magnifica jest tego najlepszym dowodem. Kuchnia Wellness ma na celu zachowanie doskonałej sylwetki, dobrego zdrowia oraz samopoczucia, żeby to osiągnąć powinniśmy spożywać wszystkie produkty, ale w odpowiednich ilościach, zachowując zasadę umiaru. Każdy posiłek musi zawierać wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Sałatka z łososiem, koprem włoskim i omletem, czy też gotowany zawijaniec z kurczaka z orzeszkami pinii podany na dzikim, sypkim ryżu, to jedne z wielu  propozycji wellness autorstwa Szefa Kuchni restauracji Magnifica. Po wyjątkowych, balijskich rytuałach zdrowy,  posiłek sprawi, że ciało otrzyma niezwykłą dawkę energii i urody.