fbpx
23 Luty, 2020
Warszawa
4 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Forum SPA podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu

Z niecierpliwością oczekujemy tegorocznych Międzynarodowych Targów Turystycznych, które odbędę się w dniach 12-13 lutego we Wrocławiu. Podczas najnowszej edycji Targów odbędzie się „Forum SPA: Wiedza, Kompetencje, Inspiracje”, którego organizatorem jest najdłużej działającą w Polsce (od 1992) branżowa firma doradczo – marketingowa i zarządcza  – K&P Consulting Wellness & Spa. Dla użytkowników Serwisu Kosmetologicznego organizatorzy przewidują 20% rabatu gościnnego.

To wydarzenie, jako jedyne w roku 2010, stanowi merytoryczne, jakościowe i profesjonalne forum branży SPA i hotelarskiej, które poprowadzą i zaprezentuję najlepsi wykładowcy z Polski i z Europy.

Specjalnie dla użytkowników Serwisu Kosmetologicznego organizator przewidział 20% rabat gościnny od standardowej ceny Kart Wstępu na Forum, a dla ewentualnej drugiej osoby ofertę specjalną. Szczegóły należy ustalać bezpośrednio u organizatora.

Podczas Forum SPA, słuchacze po raz pierwszy będą mieli okazję skorzystać z wiedzy i doświadczenia trzech niepodważalnych autorytetów branżowych: Birgit Oesterle (Niemcy, Austria, Włochy, Polska, główny dyrektor ds. PR i marketingu najbardziej prestiżowej hotelowej grupy marketingowej wellness i SPA w Europie), Michela Neuner (Austria, dyrektor ds. marketingu i jakości w jednym z 10 najlepszych hoteli wellness & SPA w Europie) oraz Nataszy Sallmann (kreator i konsultant w krajowym i zagranicznym hotelarstwie wellness & SPA, autorka programu pierwszych w Polsce studiów podyplomowych Zarządzanie Hotelami Wellness & SPA). Moderatorem forum będzie Zbigniew Kowalski  – prezes K&P Consulting Wellness & Spa.

Forum SPA to praktyczna i najbardziej aktualna wiedza niezbędna dla inwestorów, właścicieli obiektów hotelowych oraz Day SPA, dyrektorów hoteli wellness & SPA, menadżerów obszarów wellness & SPA, a także wyjątkowo przydatna  dla  architektów  i designerów, czy też przedstawicieli  firm wyposażających. Uczestnicy uzyskają pierwsze w Polsce Certyfikaty Kompetencyjne, świadczące o uzyskanej wiedzy.

W programie Forum poruszone zostaną takie zagadnienia jak: SPA teraźniejszości a SPA przyszłości ? zaczynamy Klientem, kończymy Gościem;

Po raz pierwszy w Polsce o prawidłowym planowaniu i komponowaniu zyskownych obszarów wellness & SPA według profili Activity Wellness, Vitality Wellness, Estetique Wellness,  Medical Wellness oraz Clinical Wellness (copyrights by K&P Consulting);

Dlaczego hotel Wellness & SPA to hotel wyjątkowy i trendowy; Wyższość oferty Wellinclusive (copyrights by K&P Consulting) nad ofertą Allinclusive (nigdy jeszcze na żadnym forum w Polsce nie prezentowano takiego zagadnienia);

Filary marketingu hotelu wellness & SPA i skuteczny PR hotelu wellness & SPA;

Zarządzanie pobytem gościa w hotelu wellness & SPA  (Copyrights by K&P Consulting); Model permanentnego treningu personelu (PTP) w hotelu wellness & SPA;

To co tygrysy, tygryski i tygrysice lubią najbardziej czyli inspiracyjne koncepcje usługowe wellness & SPA ? po raz pierwszy K&P ujawni tajemnice ?kuchni? doradztwa i koncepcji usługowych wellness & SPA.

K&P Consulting Wellness & Spa to zespół specjalistów i konsultantów branżowych z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarstwa, SPA i wellness, kulinaryki, ekonomiki turystyki i marketingu usług gościnnych. Oferuje pełne wsparcie branżowe począwszy od tworzenia projektu, poprzez jego realizację, aż do wielkiego otwarcia obiektu i urynkowienia jego usług. Jest autorem wielu niepowtarzalnych i zyskownych koncepcji usługowych obiektów gościnnych.

Więcej informacji: www.mttwroclaw.pl , www.kphoga.pl

formularz zamówienia

program forum

W przypadku zainteresowania uczestnictwem na Forum SPA należy konktaktować się z Panią Adrianą Danilewicz.

Adriana Danilewicz
Manager Projektu
tel. 12 6336220
kom. 608 334161
wellnessspa@kphoga.pl