fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
19 Styczeń, 2020
Warszawa
3 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Fryzjerski weekend w Sosnowcu! 15 Festiwal Hair Fair & Beauty Fair

Wielkimi krokami zbliża się Festiwalowy Fryzjerski Weekend – Hair Fair w Sosnowcu! Już tylko niespełna 4 tygodnie dzielą nas od tego Wielkiego Święta Fryzjerów i Kosmetyczek!

Już 21 i 22 listopada spotykamy się w Expo Silesia w Sosnowcu! Jak co roku, bowiem, zapraszamy do udziału w wielkim, dobrze znanym święcie fryzjerów, stylistów, mistrzów… i wszystkich pasjonatów branży fryzjerskiej. Festiwal Hair Fair to impreza organizowana przez firmę WATS, dystrybutora marki Subtil już po raz 15, a ta dobra tradycja jest gwarancją, że znów bardzo dużo będzie się działo!

Program Targów.

Tegoroczna edycja przebiegała będzie jak zwykle na bardzo wysokim poziomie a to za sprawą jasno błyszczących Gwiazd, które zaprezentują swoje najnowsze kolekcje na festiwalowej scenie głównej.

Podczas festiwalu obok niezaprzeczalnych autorytetów fryzjerskich jak Artistic Team #1 – Anna Ptak i Jakub Ziermiski, Robert Wypych czy zespół stylistów Artego, Elgon, Kemon, Selective, Montibello czy Mush Up, będziemy mogli podziwiać kunszt wielu polskich utalentowanych kreatorów.

Tegoroczną Gwiazdą festiwalu jest, zaproszony przez markę Subtil francuski stylista doskonale znany na Europejskim rynku fryzjerskim – JEAN MARIE CONTRERAS.

W sobotę zaś, scena należała będzie do uczniów szkół fryzjerskich – gdzie w Paradzie Szkół młodzież zaprezentuje swoje osiągnięcia na deskach prawdziwej dużej sceny!

Mistrzostwa fryzjerskie.

Oprócz obfitującej w niecodzienne pokazy sceny głównej, odwiedzający targi będą mogli oglądać także zmagania konkursowe mistrzów i uczniów fryzjerstwa. Poza tradycyjnym już Pucharem Śląska rozegrany zostanie także konkurs Top City Master dla doświadczonych już stylistów jak i dla uczniów zawodu oraz cieszący się już teraz ogromnym zainteresowaniem TopCity Barber.

Ponadto zaplanowano także pierwszą w Polsce edycję światowych Mistrzostw Zdobienia Paznokci NAILPRO (Centrum Vellp Ewa Żabińska Lubowiecka & Victoria Klopotova).

Pula nagród dla laureatów Mistrzostw przekroczyła już 50 tys.zł! Laureaci I miejsc w Top City otrzymają, poza pakietami nagród, także nagrody pieniężne!

Pasaż wystawienniczy.

 

Niezmiennie od lat, Festiwal Hair Fair & Beauty Fair to ogromna oferta firm działających w branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Pasaż stoisk wystawienniczych z całym wachlarzem od kosmetyków, poprzez akcesoria i sprzęt fryzjerski, meble oraz branżowe wydawnictwa profesjonalne gwarantuje każdemu profesjonaliście dokonanie atrakcyjnych zakupów i skorzystanie ze specjalnych promocji przygotowanych właśnie na targi. Rekordowa liczba wystawców zgłosiła swoje stoiska na tegoroczną edycję targów! Spotkamy się z najlepszymi dostawcami w branży, znanymi markami, doświadczonymi zespołami edukatorów a także zobaczymy kilkanaście pokazów prezentujących kosmetyki, zabiegi i trendy!

Edukacja na Festiwalu – edustage, prelekcje, warsztaty, szkolenia

 

Podczas dwóch targowych dnie nie zabraknie także aspektów edukacyjnych.

Nowością w tym roku jest niezwykle ciekawy program sceny edukacyjnej Edu Stage. W ramach pokazu organizatorzy proponują pokazy strzyżeń i upięć, prezentacje zabiegów, wykłady i prelekcje z zakresu brandingu i marketingu salonowego.

Kontynuując dobrą tradycję organizatorzy przygotowali doceniane w ubiegłych edycjach WARSZTATY Z GWIAZDĄ, czyli prestiżowe, kameralne szkolenie look&learn dla wybranej grupy polskich stylistów prowadzone przez francuskiego stylistę – gwiazdę Festiwalu JMContrerasa. Drugą propozycją warsztatową jest program „Future Trends” przygotowaną przez brytyjską Akademię McDonald&Waterfall.

Zapisy na WARSZTATY już trwają (festiwal@wats.pl lub 601 313 515) a ilość uczestników ograniczona jest do 30-40 osób.

Wszystkie punkty programu edukacyjnego są bezpłatne dla uczestników festiwalu za wyjątkiem Warsztatów. Koszt warsztatów z Gwiazdą – 150 zł; Koszt warsztatów Akademii McDonald&Waterfall – 221 zł.

Spotykamy się w Sosnowcu 21 i 22 listopada.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej, gdzie na bieżąco publikowane są aktualności i ważne informacje. www.festiwalfryzjerski.pl

Godziny otwarcia dla publiczności: sob. 11:00 – 18:00 nd. 9:00 – 18:00
Ceny biletów: Sobota 15- ulgowy, 25,- normalny Niedziela: 25,- ulgowy; 35,- normalny
Bezpłatne busy kursują na trasie Katowice Spodek – Hala Expo Silesia co 15 minut. Przystanek przed wejściem głównym do Spodka.

Znajdź nas na Facebooku! Wygrywaj darmowe wejściówki!

https://web.facebook.com/HAIR.FAIR.BEAUTY.FAIR/

 PROGRAM: http://www.festiwalfryzjerski.pl/?q=program.html