fbpx
18 Luty, 2020
Warszawa
8 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

generator_teczy.jpg

Gadżety w gabinecie kosmetycznym ? część 1

{jathumbnail off}Gadżety w gabinecie nie są niezbędnym elementem wyposażenia, ale na pewno mogą stanowić miłe urozmaicenie, które będzie zapadało w pamięć naszych klientów.

Głównym przeznaczeniem większości wymyślanych każdego dnia gadżetów, jest pobudzenie wyobraźni odbiorcy. Jeśli zdecydujemy się na kupno tego rodzaju dekoracji, zapewne nie wywoła ona rewolucyjnych zmian w naszym życiu, ale może do niego wprowadzić nieco radości.

Poniżej przedstawiam znalezione na różnych ?gadżeciarskich? stronach przedmioty, które na pewno pomogą wnieść nieco optymizmu w szare dni pracy. Nie nastawiajmy się jednak na to, że uda nam się ożywić wnętrze małym kosztem ? za gadżety trzeba słono płacić.

Pierwsza grupa gadżetów to te, które ?tylko wyglądają?.

Generator Tęczy

Tęcza każdemu z nas kojarzy się z czymś wyjątkowym, z bajkowym światem, skarbem, którego jeszcze nikomu nie udało się zdobyć. Odrobina takiej magii w gabinecie na pewno stanie się naszym znakiem rozpoznawczym i przyciągnie wielu ciekawskich potencjalnych klientów. Tylko skąd wziąć tęcze w gabinecie?

Ostatnio na rynku pojawiło się nowe urządzenie ? generator tęczy. Umożliwia ono wyświetlenie na ścianie lub suficie imitacji tego pięknego zjawiska. Szkoda tyko, że generator nie radzi sobie równie dobrze z garncem złota?

 generator_teczy.jpg

 
Źródło: ministerstwogadzetow.com, www.nowinki.net

Wodny Balet

Kolejnym gadżetem poprawiającym wygląd wnętrza, może okazać się fontanna wyrzucająca wodę w rytm muzyki. Urządzenie posiada 25 indywidualnie programowanych dysz wystrzeliwujących wodę. Kontrolę nad dyszami pełni mikroprocesor. Dodatkowym atutem jest fluorescencyjne światło, które nadaje efekt zmieniającego się koloru wody. wodny_balet.jpg 

Źródło: Can you imagine, www.nowinki.net

Na tym kończymy prezentację gadżetów wyłącznie dekoracyjnych. Jeśli chcemy dużo wydać na urozmaicenie naszego miejsca pracy, warto zainwestować w coś, co posiada jeszcze jakieś praktyczne zastosowanie. Dzięki temu, może chociaż trochę uda nam się uciszyć wyrzuty sumienia?

Cyfrowa Doniczka

Nic tak nie ożywia gabinetu jak piękne rośliny doniczkowe. Niestety często w natłoku obowiązków zapominamy o podlewaniu i innych czynnościach pielęgnacyjnych. Najnowsze urządzenie firmy Yankodesign rozwiązuje ten problem.

Doniczka podłączana do portu USB komputera, posiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który pokazuje twarze przekazujące stany emocjonalne naszych roślin. Doniczka ma wbudowane sensory, które badają stan ziemi, temperaturę, wilgotność czy obecność wody i w zależności od rodzaju zasadzonej w niej rośliny specjalny program wylicza w jakim nastroju jest nasz liściasty towarzysz.

 cyfrowa_doniczka.jpg


Źródło: yankodesign.com, www.nowinki.net

Ręczna niszczarka dokumentów

Nie prowadzimy w gabinecie biura i raczej rzadko mamy potrzebę niszczyć ważne dokumenty, ale chociażby ze względu na karty, z danymi osobowymi naszych klientów warto zainwestować w niszczarkę.

Dobrym rozwiązaniem dla osób rzadko korzystających z takich urządzeń jest ręczna niszczarka. Małe rozmiary zapewniają znaczną oszczędność miejsca, a 28 noży i możliwość cięcia 5 kartek na raz w zupełności zaspokoi nasze potrzeby. Wielkość otworu niszczącego odpowiada standardowej kopercie na listy.

reczna_niszczarka.jpg 

 
Źródło: www.nowinki.net

Ciekawą grupą gadżetów, które mogą znaleźć zastosowanie w naszym gabinecie są gadżety kuchenne. Mogą przydać się podczas przerwy na kawę dla nas lub dla naszych klientów.

Podgrzewany kubek USB

Robimy przerwę na kawę, do naszego gabinetu przychodzi klientka na drobny zabieg i wracamy już do zimnej kawy. Jeśli powyżej opisany problem często staje się naszym udziałem powinniśmy zainwestować w kubek, który utrzyma temperaturę napoi przez długi czas.

Kubek ze stali nierdzewnej umieszczamy na podstawce, którą wystarczy podłączyć do portu USB w komputerze. Takie rozwiązanie pozwoli nam wypić kilka łyków ciepłej kawy, kiedy tyko znajdziemy na to czas. Przykrywka dołączona do kubka zapobiega zalaniu komputera w przypadku nagłego potrącenia kubka. Podstawka wyposażona jest we włącznik i diodę sygnalizującą pracę podgrzewacza.

 czajnik_usb.jpg

Żródło: www.nowinki.net

Dzbanek dla leniwych

Kolejnym gadżetem dla wymagających wielbicieli kawy jest porcelanowy dzbanek, który nie musi być nawet podnoszony z podstawki, aby napełnić filiżankę świeżym napojem. Wystarczy pochylić go do przodu i bez niepotrzebnego wysiłku zapełnić filiżankę.

W podstawce zamontowana jest grzałka, która może zagotować wodę i następnie utrzymywać jej temperaturę na zadanej wcześniej wartości.

dzbanek_dla_leniwych.jpg 

Żródło: www.nowinki.net

Kubek dla leni

Kolejny gadżet dla leniwych lub zapracowanych. Nie dość, że nasze napoje same się podgrzewają to możemy im również zlecić mieszanie cukru czy dodawanego mleka.

Zaprojektowany ostatnio kubek po naciśnięciu guzika wytwarza wir, który zapewnia doskonałe wymieszanie składników kawy, herbaty, czekolady i innych napojów.

 kubek_dla_leni.jpg

Żródło: www.nowinki.net

Eko czajnik

Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na zmniejszenie rachunków za prąd w gabinecie jest eko czajnik. Daje nam on możliwość zagotowania dokładnie taką ilość wody, jaka jest nam potrzebna. Dla gabinetu, w którym jest duży ruch, rozwiązanie to może w dużym stopniu zmniejszyć rachunki.

Czajnik posiada 2 zbiorniki na wodę, do górnego należy wlać wodę następnie przed zagotowaniem wybrać ile filiżanek herbaty czy kawy chcemy przygotować. Czajnik odmierzy odpowiednią ilość wody i przeleje ją do dolnego zbiornika.

eko_czajnik.jpg 

Żródło: www.nowinki.net

Kolejną grupą mniej lub bardziej przydatnych nowinek technicznych są gadżety łazienkowe. Obecnie wiele gabinetów posiada prysznice przeznaczone dla klientów. Co zrobić, żeby właśnie nasz prysznic, czy umywalka na zawsze zapisały się w pamięci klientów?

o tym już w drugiej części artykułu o gadżetach w gabinecie?