fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
31 Marzec, 2020
Warszawa
-2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Grudniowy SZAL konkursowy

Grudzień, grudzień, grudzień! Śniegu brak, ale na ulicach miast i w centrach handlowych zaczyna zaczyna przybywać różnych, niekoniecznie zachwycających dekoracji. A rzeczywistość się zmienia i ludzie oczekują coraz więcej, również w temacie estetyki otoczenia. 

Dotyczy to także klientów, którzy obok profesjonalizmu doceniają inwencję, wyczucie i dobry smak. Gabinety kosmetyczne są wizytówką pracujących w nich specjalistów, a przedświąteczny czas stwarza dobrą okazję do wykazania się kreatywnością i budowania nastroju wystrojem. Nieraz potwierdziliście już swoją pomysłowość oraz umiłowanie piękna ciała i ducha. Nadeszła pora na piękno otoczenia. Gotowi? 

Wspólnie ze sponsorem nagród – firmą MIMARI, otwieramy konkurs na 

„Świąteczny wystrój gabinetu”.

Konkurs kierujemy do właścicieli i pracowników gabinetów i salonów kosmetycznych. Jakie są zasady przystąpienia do konkursu? Proste. Stwórz piękny, nastrojowy, świąteczny wystrój gabinetu, zrób zdjęcie i prześlij do nas na adres mailowy: A.Szczepanek@scbeauty.pl

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 18 grudnia br. Po tym terminie zamkniemy konkurs, aby móc przystąpić do zapoznania się z efektami waszej twórczości  i wyłonienia autorek trzech najpiękniejszych dekoracji. Wyniki ogłosimy 20 grudnia. 

Warto wykazać się kreatywnością. 

Do autorek i autorów najoryginalniejszych, nastrojowych dekoracji trafią prawdziwie świąteczne nagrody. Firma MIMARI ufundowała profesjonalne, rewolucyjne w kosmetyce komórkowej, preparaty. 

Za zajęcie pierwszego miejsca

PROGRAM STM CELLS

Rewolucyjny program odnowy biologicznej, wykorzystuje komórki macierzyste pochodzenia roślinnego, które naśladują działanie ludzkich komórek macierzystych dopowiadających za regenerację skóry. Eleganckie opakowanie zawiera produkty umożliwiające przeprowadzenie 5 sesji.

Za zajęcie drugiego miejsca

PLATINUM – profesjonalny krem do twarzy o działaniu antyoksydacyjnym, ujędrniającym i odżywiającym

Cząsteczki platyny wpływają na skórę na poziomie komórkowym, wspomagając kohezję komórek, chroniąc tkankę przed czynnikami zewnętrznymi, poprawiając metabolizm komórkowy i przywracając witalność. Wyjątkowa formuła sprawia, że krem Platinum Ginseno® jest zalecanym komponentem profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w zakresie ujędrniania skóry i terapii anti-aging. 

Za zajęcie trzeciego miejsca

Novasilk eksfoliacja – głęboki peeling stóp 

Innowacyjna forma „maseczki na stopy”. Umożliwia skuteczne złuszczanie i usuwanie martwych komórek naskórka. Dzięki wykorzystaniu kwasów owocowych, kwasu glikolowego i kwasu mlekowego zmęczona, sucha i szorstka skóra błyskawicznie odzyskuje utraconą elastyczność i miękkość, a obolałe i spękane pięty zostają dogłębnie zregenerowane. Formuła zawierająca 20 różnych ekstraktów pochodzenia naturalnego, działa regenerująco na naskórek i poprawia fakturę skóry.

Nie zastanawiaj się, przystąp do konkursu!  Powody, dla których warto? 

Cenne nagrody

Rozgłos  🙂 – oficjalne ogłoszenie wyników i zaprezentowanie zdjęć zwycięskich wystrojów gabinetów na stronach największego portalu specjalistów branży kosmetologicznej.

Samonapędzająca się reklama – łącząc profesjonalizm z umiejętnością tworzenia szeroko pojętego piękna rozwijasz biznes. Klienci doceniają twoją pracę i starania polecając twoje usługi kolejnym osobom. To samo dzieje się za sprawą Internetu – ten nośnik reklamy ma niezwykłą moc. 

Zabrzmiało przekonująco? Zatem do dzieła nasi drodzy portalowicze! Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia efektów Waszej pracy. Nie zawiedźcie nas!