fbpx
11 Grudzień, 2019
Warszawa
-2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Idealne paznokcie na jesień-zimę 2013/2014

Znane są już nam trendy makijażowe na sezon jesienno-zimowy. Tym razem warto również prześledzić nowości proponowane przez ekspertów z dziedziny stylizacji paznokci. Zobaczmy co w tym sezonie można zaproponować swojej klientce. Co tej jesieni jest wyjątkowo modne? 

Przegląd idealnego manicure na sezon jesień-zima 2013/2014 prezentuje się dość ciekawie. Niektóre wzory przypadły do gustu stylistom już kilka sezonów temu i jak widać, niechętnie się z nimi nie rozstają także i tej jesieni.

Pozostanie trend, który pojawił się już jakiś czas temu, a mianowicie malowanie jednego paznokcia w innym kolorze niż pozostałe.

Przykładem mogą być także paznokcie ombre. Ten trend był przecież także widoczny jeśli chodziło o połączenia kolorów w makijażu ust czy oka, dobrze pamiętamy także włosy w odcieniach ombre. Połączenie kolorystyczne w przypadku ombre nails może być dowolne. Jesienią warto postawić jednak na kolory, które królują o tej porze roku.

Wyjątkowo modny będzie kolor charakterystyczny dla jesieni, czyli burgund, który pojawił się przecież już wcześniej w makijażu ust czy oka. Zresztą styliści zalecają, by łączyć kolorystycznie lakier nakładany na paznokcie z wyrazistym makijażem oka utrzymanym w podobnych barwach. Takie połącznie będzie komponowało się idealnie.

Styliści silnie nawiązują także do trendu mocno rockowego, który królował tego sezonu na niemalże wszystkich pokazach mody. Ćwieki, które do tej pory pojawiały się na różnych częściach garderoby, teraz trafiają także na nasze paznokcie. Połyskujące, złote, srebrne, kolorowe ćwieki o przeróżnych kształtach i różnej wielkości idealnie będą prezentować się na paznokciach pomalowanych klasyczną czernią albo też kolorem królującym w tym sezonie, czyli wspomnianym już burgundem.

Do innych charakterystycznych trendów tej jesieni należy tzw. odwrócony french, czyli taki manicure, w którym charakterystyczny dla frencha paseczek znajduje sę nie na końcu, a na początku płytki. I w tym przypadku połączenia kolorystyczne mogą być dowolne. Może być to na przykład połączenie czerwieni z czernią, bądź pozostając przy najważniejszym kolorze tego sezonu, burgundu z szarością.

Jak widać wybór jest bogaty w propozycje, które będziemy mogły zaserwować klientce zarówno w przypadku manicure wykonywanego na co dzień, jak i tego, który pojawi się bliżej świąt oraz karnawału.