fbpx
22 Sierpień, 2019
Warszawa
21 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

II Targi kosmetyczno – fryzjerskie DNI URODY I SPA we Wrocławiu

Już 20-21 kwietnia 2013 zapraszamy do Hali Stulecia we Wrocławiu na kolejną edycję profesjonalnych targów dedykowanych branży kosmetyczno-fryzjerskiej. 

II Targi Kosmetyczno – Fryzjerskie „Dni Urody i Spa” to jedyna na Dolnym Śląsku impreza branżowa o tak szerokim zakresie tematyczny.

Do zaprezentowania swojej oferty na imprezie zachęcamy producentów i dystrybutorów kosmetyki profesjonalnej, pielęgnacji dłoni i paznokci, pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu i wizażu, firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej, ośrodków SPA, centrów fitness, a także hotele, uzdrowiska i kompleksy wypoczynkowe. 

Jednym z najważniejszych celów tegorocznej edycji jest wkład w profesjonalizację szeroko rozumianej branży kosmetycznej, fryzjerskiej oraz wellness i spa. 

II KONFERENCJA „DNI URODY I SPA” 

Bogaty panel seminaryjno – wykładowy, połączony z profesjonalnymi pokazami, prowadzony przez uznanych specjalistów (m.in. Centrum Dermatologii i Laseroterapii dr Moniki Lelonkiewicz) zarówno w dziedzinach bezpośrednio związanych z branżą (m.in. kosmetyka, fryzjerstwo, kosmetologia, medycyna estetyczna, dietetyka), jak i w obszarze psychologii, coachingu czy marketingu. Skierowane do profesjonalistów prelekcje i szkolenia prowadzone będą w ramach dwóch paneli: „Adept na starcie” – dedykowany adeptom sztuki wizażu i stylizacji, uczniom szkół kosmetycznych i fryzjerskich oraz „Profesjonalista na topie” – przeznaczony dla profesjonalistów, posiadających już pewne doświadczenie w branży. Obok informacji o charakterze biznesowo – marketingowym, nowych ścieżek rozwoju, strategii funkcjonowania w dobie kryzysu i walki na rynku, zaprezentujemy najnowsze trendy produktowe i zabiegowe, innowacyjne rozwiązania i technologie. 

Program konferencji (kliknij)

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!(kliknij)

I KONGRES MAKIJAŻU

W ramach II Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich odbędzie się również I Kongres Makijażu poświęcony tematyce wpływu jakości podkładów na wygląd twarzy. Kongres skierowany jest do profesjonalistów, zawodowo zajmujących się makijażem, stylizacją i wizażem. Głównymi Partnerami Kongresu są: Europejska Akademia Estetyki Artystycznej oraz Jolanta Wagner – Professional Make-up Cosmetic. 

Program kongresu (kliknij) 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ (kliknij)

MIEJSCE SPOTKAŃ PROFESJONALISTÓW

Poza specjalistyczną wiedzą prezentowaną podczas szkoleń i wykładów w części konferencyjnej i kongresowej, targi to także doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi zabiegami, metodami i specyfikami prezentowanymi na przygotowanych pokazach. Konkurs o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa” w kategorii Kosmetyka, I Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek (Głównymi Partnerami są: Europejska Akademia Estetyki Artystycznej oraz Jolanta Wagner – Professional Make-up Cosmetic), pokazy kosmetyczne i fryzjerskie to tylko niektóre atrakcje. Tradycyjnie profesjonalna komisja targowa przyzna nagrody targowe – PERŁY Dni Urody i SPA – wyróżniające najlepsze i najbardziej innowacyjne spośród zaprezentowanych produktów i usług. 

ZADBAJ O SIEBIE NA WIOSNĘ !

Profesjonaliści z firm i szkół podpowiedzą, jak zadbać o swoją urodę. Na odwiedzających czekają porady specjalistów, pokazy wizażu, stylizacji i mody. „DNI URODY I SPA” to także doskonała okazja, żeby na miejscu zaopatrzyć się w wiele produktów, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o możliwościach jakie daje współczesna kosmetologia, fryzjerstwo, dietetyka i medycyna estetyczna. Będzie można zakupić, wypróbować, zyskać informacje.

Przygotowaliśmy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i liczne atrakcje!Przygotowaliśmy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

Szczegóły na naszych stronach www:

www.wigor-targi.com

www.facebook.com/Dniurodyispa

Organizator:

Agencja Reklamowa Wigor

ul. Sokolnicza 34-38, 53-660 Wrocław

tel.: 71 359 62 71

e-mail: office@wigor-targi.com

II TARGI KOSMETYCZNO – FRYZJERSKIE DNI URODY I SPA

Poczuj piękno

20-21 kwietnia 2013 (sobota, niedziela), Hala Stulecia, Wrocław

GODZINY OTWARCIA: sobota: 10:00 – 18:00

           niedziela 10.00-17.00

CENY BILETÓW: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy

KATALOG TARGOWY WYSTAWCÓW: bezpłatny, ogólnodostępny

MIEJSCE: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

ORGANIZATOR: Agencja Reklamowa WIGOR