fbpx
19 Maj, 2019
Warszawa
22 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

1192_innopeelzbiorcze_1251301172.jpg

INNO-PEEL, Whitening, Zabieg złuszczająco-rozjaśniający

Innowacyjny peeling INNO-PEEL Whitening posiada silne właściwości rozjaśniające skórę. Jego unikalny skład tworzą pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Po zastosowaniu peelingu następuje intensywna odbudowa naskórka oraz przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych. Zaletą INNO-PEEL Whitening jest działanie na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny. Głównym wskazaniem do zabiegu są przebarwienia (zaburzenie procesu melanogenezy), zalecany również w terapii anti-aging, skórze tłustej, łojotokowej czy bliznach potrądzikowych.

1192_innopeelzbiorcze_1251301172.jpgSkład

  • Kwas Retinowy + Morwa biała + Idbeone-Light + Kwas kojowy + Emblica + Arbutyna + Kwas salicylowy + Chromabright
  • Kwas retinowy – jest najskuteczniejszym retinoidem o działaniu przeciwstarzeniowym i usuwającym efekty fotostarzenia się skóry.
  • Morwa biała ? działanie rozjaśniające.
  • Idebenone ? Light ? innowacyjny składnik rozjaśniający skórę.
  • Kwas kojowy – środek stosowany w produktach do usuwania przebarwień skóry. Jest zblizony pod względem właściwości chemicznych do hydrochinonu
  • Emblica – jest efektywnym antyoksydantem i jednym z najbardziej bogatych źródeł witaminy C w formie naturalnej.
  • Arbutyna – pochodna hydrochinonu, naturalny czynnik o działaniu depigmentacyjnym
  • Kwas Salicylowy – w przypadku terapii przebarwień zapewnia niezbędne działanie eksfoliacyjne.
  • Chromabright – badania prowadzone nad Chromabright potwierdziły jego wysoki stopień efektywności (w porównaniu z kwasem kojowym) przy zagwarantowaniu najwyższego profilu bezpieczeństwa tj. braku działania cytotoksycznego i drażniącego skórę, które często występują w przypadku stosowania surowców o działaniu rozjaśniającym. Dodatkową Chromabright wyróżnia się spośród innych istniejących surowców rozjaśniających niespotykanym dotąd działaniem fotoprotekcyjnym, chroniąc komórki pozbawione melaniny przed agresywnym działaniem promieniowania UV.

Sposób zastosowania

INNO-PEEL Whitening jest zabiegiem medycznym i powinien być wykonywany pod stałą obserwacją lekarza. Czas aplikacji kształtuje się pomiędzy 30 min a 2 godz. w zależności od nasilenia problemu. Podstawą skuteczności zabiegu jest zastosowanie podczas kuracji domowej kremu INNO-PEEL Whitening Post Treatment, który dodatkowo rozjaśnia przebarwienia i przyspiesza regenerację skóry.

Więcej informacji na www.bio-estetic.pl

1192_model7_1251301172.jpg

1192_model2_1251301172.jpg