fbpx
08 Sierpień, 2020
Warszawa
22 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Innowacyjne zabiegi infuzji tlenowej i oksybrazji

Opis technologii:

Urządzenie łączy w sobie technologie infuzji tlenowej oraz oksybrazji. Mamy dostępny pistolet do wykonywania zabiegów infuzji tlenowej, a także rączkę do oksybrazji – peelingu wodno-tlenowego. Dzięki temu możemy także stosował terapie łączone. 

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej. Skuteczność zabiegu porównywalna jest z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.

Infuzja w kosmetyce i medycynie wiąże się z pokonywaniem bariery, jaką jest naskórek i oddziaływanie na skórę w taki sposób, żeby absorbowała preparaty pielęgnacyjne bardziej skutecznie. Produkty wykorzystywane w zabiegu infuzji tlenowej mają odpowiednią gęstość i rozmiar cząsteczek, stworzony w taki sposób, aby jak najlepiej wnikały w głąb skóry. 

Sukces urządzenia wynika z idealnego połączenia infuzji tlenowej z ampułkami Institute BCN. Te hiszpańskie preparaty pozwalają osiągnąć maksymalny efekt. W zależności od problemu, możliwe jest zastosowanie jednej z ponad trzydziestu ampułek zawierających czyste substancje lub koktajli. Szczególne znaczenie zajmuje tutaj kwas hialuronowy, w różnych stężeniach: 3,5%, 2% oraz 0,8%. 

Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje, że skóra jest lepiej nawilżona i gładsza, a drobne linie i zmarszczki znikają. Skoncentrowane dawki substancji aktywnych uzupełniają ich niedobory w skórze, dzięki czemu odzyskuje ona piękny i zdrowy wygląd. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu. 

 

Najważniejsze efekty osiągnięte po zabiegu na twarz i szyję: 

  • wypełnienie zmarszczek,

  • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym,

  • wygładzenie okolic oczu,

  • wypełnienie ust,

  • rozjaśnienie skóry 

  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności 

  • podniesienie owalu twarzy

  • witalność i młody wygląd 

Cena urządzenia: 15 900 zł brutto

Cena obejmuje dostawę i szkolenie w salonie.

Image GroupDział sprzedaży urządzeń: 664 477 701

www.imagecentrum.pl

arkadiusz.wojtczak@imagecentrum.pl