fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
13 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_11.jpg

Jubileuszowe 15 Targi Beauty Forum 2012 – relacja


10 – 11 marca
w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się 15 targi BEAUTY FORUM 2012. Blisko 10.000  zwiedzających, ponad 180 wystawców i  900 uczestników kongresów i warsztatów świętowało 15 urodziny tej wyjątkowej  imprezy dla profesjonalistów.

 {jathumbnail off}Bogata oferta szkoleniowa i wystawiennicza, doskonała lokalizacja i organizacja to niekwestionowane atuty tej największej w Polsce imprezy branżowej, która jak co roku przyciągnęła tłumy. Na profesjonalistów branży kosmetycznej czekały nowości produktowe i najświeższe rozwiązania technologiczne, oraz niezwykle ciekawe tematy seminariów i warsztatów. 

Atrakcje, emocje, rywalizacja

Tradycyjnie na scenie Meeting Point można było poznać najnowsze trendy prezentowane przez biorące udział w targach firmy i marki. Nowością była scena Green Point, gdzie obywały się wykłady związane z kosmetyką naturalną i zdrowym stylem życia. Zwiedzający mieli także okazję przyjrzeć się z bliska pracy uczestników mistrzostw i konkursów, którzy tworzyli wyrafinowane makijaże  i stylizacje paznokci w ramach Polskich Mistrzostw Makijażu, Konkursu Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND, Mistrzostw NailArt Trophy oraz Polskich Mistrzostw Modelowania Paznokci. W mistrzowskich zmaganiach wzięło udział w sumie ok. 100 kandydatów. Obszerne relacje z tych wydarzeń znajdują się na stronie www.beauty-fairs.com.pl edycja wiosenna w zakładce „mistrzostwa”.

Wiedza kluczem do sukcesu

Targi BEAUTY FORUM słyną z bogatego i ambitnego programu seminaryjno-warsztatowego. W tegorocznym Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym (IFC), Międzynarodowym Kongresie Makijażu Permanentnego (którego konsultantem merytorycznym był Grzegorz Bek z firmy BEK i BEK ),  jak i w warsztatach „stylizacja paznokci w praktyce” wzięło udział ok. 900 osób. Dwadzieścia cztery wykłady oraz dwa warsztaty, zostały bardzo wysoko ocenione przez biorących w nich udział profesjonalistów – zarówno w sobotę, jak i w niedzielę sale seminaryjne pękały w szwach. Na niektóre wykłady bilety zostały wykupione w przedsprzedaży, co świadczy o dużym zainteresowaniu kongresem i tegorocznymi tematami. Odwiedzający chwalili zarówno wybór zagadnień jak i wysoki poziom wykładów. Wśród prelegentów znaleźli się uznani specjaliści i autorytety m.in.: dr. n. med. Kamila Padlewska, Jolanta Wagner, Grzegorz Bek, dr n. med. Izabela Tilszer, Marcin Piwecki, Irena Mydlarz, Sławomir Sobusiak.
Popularnością cieszyły się seminaria z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp. Bernadetta Chudzikowska-Łaś przedstawiła uczestnikom skomplikowane przypadki z praktyki, zaś Katarzyna Gawryołek zdradziła tajniki metody suchej i mokrej.

Moc niespodzianek

Na stoisku BEAUTY FORUMna odwiedzających czekało wiele jubileuszowych niespodzianek, prezenty i promocyjne ceny produktów wydawnictwa Health and Beauty. Na następne wydarzenie targowe zapraszamy już po wakacjach. Targi BEAUTY FORUM & SPA 2012odbędą się 15-16.09.2012  roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Więcej szczegółów na temat wiosennej edycji Targów BEAUTY FORUM znajduje się na www.beauty-fairs.com.pl.

 fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_11.jpg
 fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_22.jpg
 fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_26.jpg
 fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_29.jpg
 fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_46.jpg
 fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_7.jpg
 fot._grzegorz_mikrut_-_wsr_9.jpg