fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
19 Styczeń, 2020
Warszawa
2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

K-MED TECHNOLOGIES II

Rewolucja w zamykaniu naczyń – RADIOELEKTROKOAGULACJA® – NAJNOWSZA EDYCJA NAJSKUTECZNIEJSZEJ TECHNOLOGII ZAMYKANIA NACZYŃ

Popękane naczynia krwionośne, włókniaki, prosaki, plamy de Morgana – są to problemy, 
z którymi bardzo często spotykamy się u klientów gabinetów medycyny estetycznej czy salonów kosmetycznych. Do niedawna zabiegi te stanowiły poważny problem w salonie. Stosowane technologie  często były niewystarczające, aby poradzić sobie np. z naczyniami. Urządzenie K-MED TECHNOLOGIES II powstało z myślą o takich osobach.
Sukces urządzenia wiąże się z innowacyjną technologią ultraszybkich fal radiowych 30 MHz w połączeniu z systemem NeedlePro®. Pozwala ona na wykonanie najskuteczniejszych zabiegów 
w zakresie zamykania naczyń krwionośnych oraz usuwania innych zmian skórnych, takich jak np. włókniaki, prosaki, plamy de Morgana. Głowica urządzenia zakończona jest jednorazową igiełką. Dzięki technologii NeedlePro® zastosowanej na głowicy, cała energia fal radiowych skupia się na końcu igiełki i precyzyjnie przekazywana jest w miejsce, w którym wykonujemy zabieg. 
Pierwsze efekty działania widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Pełen efekt, 
w zależności od wielkości naczyń, możemy, przy mniejszych zmianach, uzyskać już po jednym zabiegu! Klient, przychodząc z małym naczyniem może spodziewać się, że jeśli dobrze domkniemy naczynie, nie będzie musiał powtarzać zabiegu. Jeśli natomiast osoba ma problemy z większymi naczyniami, o średnicy ponad 0,3-0,5mm, niezbędne może być wykonanie zabiegu uzupełaniającego po ok 3 tygodniach od pierwszej wizyty, aby dobrze domknąć naczynie i aby nie otworzyło się ponownie. 
Przewaga urządzenia K-MED TECHNOLOGIES II nad innymi wyraża się m.in. w wielkości zmian, które leżą w spektrum zabiegowym urządzenia. Urządzeniem jesteśmy w stanie całkowicie usunąć takie zmiany, które do tej pory nie mieściły się w spektrum zabiegowym innych technologii. Technologia całkowicie odróżnia się od dotychczas stosowanej technologii elektrokoagulacji parametrami, jakie osiągamy na urządzeniu – częstotliwość 35 MHz, a także możliwość regulowania dawki energii wyrażanej w J/cm2. 
Technologia RADIOELEKTROKOAGULACJI® wykorzystana w urządzeniu K-MED TECHNOLOGIES II sprawi, że staniesz się ekspertem w dziedzinie problemów z naczyniami i innymi zmianami skórnymi w swoim mieście!
Poniżej przedstawiamy krótki film, który powstał podczas wykonywania zabiegu.
Kontakt: nr tel. 664 477 701, 63 249 15 09