fbpx
24 Luty, 2020
Warszawa
4 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Kolejne szkolenie „Derma Friendly” w Warszawie

20 października w Warszawie odbędzie się kolejne bezpłatne szkolenie dermatologiczne dla pracowników salonów pielęgnacji urody. Udział w spotkaniu to szansa na podniesienie swoich kwalifikacji oraz włączenie się do ogólnopolskiego Programu „Derma Friendly – W trosce o skórę”, którego celem jest m.in. walka ze stereotypami dotyczącymi chorób skóry oraz poprawianie dostępu do usług pielęgnacji urody dla pacjentów chorych dermatologicznie.  

W ramach Programu „Derma Friendly – W trosce o skórę” w całej Polsce trwa cykl szkoleń dermatologicznych dla pracowników salonów pielęgnacji urody: fryzjerów, kosmetyczek, manicurzystów, etc. Wykłady  prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów: dermatologów i psychologów. Uczestnicy tych spotkań otrzymują szeroką wiedzę na temat najczęściej występujących schorzeń dermatologicznych (alergie kontaktowe, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik czy grzybice skóry) oraz dowiadują się, w jaki sposób rozmawiać z klientami, którzy mają widoczne objawy chorobowe na skórze.

Proponowana tematyka warsztatów obejmuje między innymi następujące obszary: prawdy i mity na temat chorób skóry, właściwa pielęgnacja skóry zmienionej dermatologicznie, aspekt psychologiczny chorób skóry oraz warsztaty dotyczące komunikacji z klientami.  O wysoki poziom merytoryczny szkoleń dba Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, które jest Partnerem Programu.

Salon, który wyrazi chęć udziału w programie otrzyma Certyfikat „Derma Friendly – W trosce o skórę” oraz specjalne oznaczenie z logo programu wyróżniające gabinet i jego przeszkolenie w obszarze dermatologii. Dodatkowo jego adres zostanie umieszczony na stronie internetowej projektu, która zawierać będzie mapę salonów biorących udział w programie. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma także imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Osoby zainteresowane udziałem w najbliższym szkoleniu prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres kontakt@dermafriendly.pl. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronami medialnymi Programu są serwisy Kosmetologia.com.pl, Polska Kosmetyka i Kosmetologia oraz Fryzjerzy.com.

 

Termin spotkania: Warszawa – 20.10.2014

Zapisy: kontakt@dermafriendly.pl

Zapraszamy!