fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

konkurs_to.jpg

KONKURS! Chodź, pomaluj mój świat na pastelowo

Interesujesz się makijażem? Śledzisz najnowsze trendy? Kochasz malować się sama, albo wolisz eksperymentować z wizerunkiem innych? Robisz to zawodowo, a może dopiero rozpoczynasz przygodę jako makijażysta? To nieistotne. Ten konkurs jest dla Ciebie!

W tym sezonie królują pastele. Są obecne we wzornictwie, modzie i oczywiście w makijażu. Jeśli Ciebie również zainspirowały te jasne, łagodne, spokojne barwy podziel się z nami swoimi pomysłami. Czekamy na zdjęcia przedstawiające twoją propozycje na pastelowy make-up dzienny, może wieczorowy, a nawet okolicznościowy. Uważasz, że jedna fotografia to za mało? Nam też się tak wydaje. Nie ma się co ograniczać, jesteś kreatywny, więc prześlij maksymalnie trzy propozycje na adres konkurs@scbeaut2.ssd-linuxpl.com do dnia 20 maja 2012 r. Zaskocz nas pomysłowością i wygraj atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Mollon Cosmetics.

Pełna oferta nowo otwartego sklepu  internetowego Mollon Cosmetics pod adresem www.mollonsklep.com

Potrzebna Ci inspiracja? Zajrzyj do artykułu o najnowszych trendach w makijażu. Kliknij tutaj.

Trzy zestawy kosmetyków czekają na trzech najlepszych makijażystów. Nagrodzone zdjęcia z propozycjami makijażu opublikujemy także na portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com. Zainteresowani? Pełni pomysłów? Do startu, gotowi, start!

Pobierz regulamin

konkurs_to.jpg