fbpx
22 Październik, 2019
Warszawa
13 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Konkurs Kosmetyczka Roku 2016 rozpoczęty!

Ruszyła 4. edycja konkursu Kosmetyczka Roku. Główną nagrodą jest tym razem Toyota Aygo. Finałowy etap odbędzie się w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie, a zwycięzców poznamy na wielkiej gali w czasie jesiennego Kongresu LNE. Mecenasem konkursu i fundatorem nagród głównych jest Bielenda Professional.

Kosmetyczka Roku to największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym mogą wziąć udział wszyscy profesjonaliści. W pierwszym etapie konkursu – który potrwa do 9 października – należy wejść na stronę www.kosmetyczkaroku.pl, zarejestrować się oraz odpowiedzieć na zestaw pytań z dziedziny kosmetologii i pielęgnacji. Proces rejestracji jest prosty i szybki. Wszystkie pytania mają formę wyłącznie testową.

W drugim, finałowym etapie konkursu Kosmetyczka Roku 2016 weźmie udział 10 osób. Grupa zostanie stworzona w oparciu o ranking zgłoszeń z największą liczbą dobrych odpowiedzi. W drugiej kolejności decydujący będzie czas, w jakim zostały one udzielone. Finałowe zmagania odbędą się w tym roku po raz pierwszy poza Krakowem. W nowej formule wydarzenia zaplanowany jest dwudniowy pobyt w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie. To właśnie tutaj finaliści wykonają zabieg pielęgnacyjny na twarz, który zostanie oceniony przez profesjonalne jury. W jego składzie – oprócz eksperta marki Bielenda Professional – znajdzie się ubiegłoroczna zwyciężczyni oraz przedstawiciele partnerów mediowych konkursu. Na finalistki czekają również inne, liczne atrakcje oraz możliwość wypoczynku i spędzenia czasu w gronie najlepszych specjalistów pielęgnacji. Organizatorzy przygotowali m.in. warsztaty z ekspertami kreowania wizerunku i specjalny event wieńczący finałowe zmagania konkursowe.

Kosmetyczka Roku 2016 otrzyma prestiżowy tytuł, kryształową statuetkę oraz nagrodę główną, czyli samochód Toyota Aygo. Jury konkursu wybierze również dwa wyróżnienia, które zostaną nagrodzone voucherami pieniężnymi (o wartości 5 000 zł i 3 000 zł) oraz voucherami na zakup kosmetyków Bielenda Professional (1 000 zł). Nagrodą specjalną (voucher pieniężny: 1 000 zł oraz voucher na kosmetyki: 1 000 zł) zostanie z kolei wyróżniona finalistka wybrana głosami internautów. Na wszystkich finalistów konkursu czekają bony prezentowe na zakup biżuterii Tous (500 zł) oraz zestawy kosmetyków Bielenda Professional.

 

Więcej informacji: http://www.kosmetyczkaroku.pl/