fbpx
18 Sierpień, 2019
Warszawa
29 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

KONKURS: Morzem Inspirowane

Zmień swój gabinet w prawdziwą morską przystań. Zaskocz swoich klientów wakacyjną atmosferą pomieszczenia lub zabiegiem pielęgnacyjnym inspirowanym oceanicznymi rejsem i wygraj zestaw kosmetyków od SPA-Project wyłącznego dystrybutora marki Phytoceane!

Zaproś gościa swojego salonu do morskiej podróży, pełnej niezapomnianych wrażeń. Zafunduj mu relaks rodem ze słonecznego urlopu i pochwal się swoim przepisem na Morzem Inspirowane zabiegi bądź wystrój. 

Opisz swój pomysł na zabieg pachnący rześkim oceanicznym powietrzem, kojarzący się z ciepłym piaskiem pod stopami lub przyzywającym do świadomości wszystkie odcienie tropikalnego błękitu.  Bohaterami niezapomnianych wrażeń dla twoich klientów może stać się różowy granit, wyjątkowe pędzle do masażu, a nawet ciepłe i zimne okłady. Uwzględnij holistyczne podejście do gości swojej niebieskiej przystani i daj ponieść się wyobraźni.

Prześlij nam tekst, który będzie gotowym przepisem zabiegu Morzem Inspirowanego. Może być on dokładnym opisem albo planem z wyszczególnionymi punktami rytuału.  Nie narzucamy wam formy ani objętości, liczymy na waszą kreatywność! Ważne, by opisany zabieg miał w sobie tchnienie nadmorskiej atmosfery. Garść inspiracji znajdziecie na www.phytoceane.pl

Wolisz obrazy od opisów? To wspaniale. Zrób zdjęcie pomieszczenia zabiegowego zamienionego w oceaniczną przystań relaksu. Błękity, muszle, piasek, krystaliczna woda to elementy, które mogą cię natchnąć. Zaaranżuj wnętrze swojego salonu tak, by klient nastroił się w nim na wyczekiwany długo urlop na plaży. Nie ma nic wspanialszego niż o tej porze roku kilka chwil przyjemności i wypoczynku w gabinecie Morzem Inspirowanym! Udokumentuj swoje dzieło i prześlij do redakcji fotografie z przemiany.

Wybierz formę, która jest ci bliższa i rywalizuj z innymi pasjonatami kosmetyki o nagrodę od naszego sponsora SPA-Project, wyłącznego dystrybutora marki Phytoceane! Do zgarnięcia są:

NAGRODA GŁÓWNA

Plażowa torba Phytoceane, a w niej zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy:

1. „Elegancka Sylwetka” – innowacyjny żel zawierający ekstremalnie efektywny ekstrakt z alg ukierunkowany na zwalczanie cellulitu 150 ml;

2. Krem Przeciwsłoneczny na ciało i twarz, średnia ochrona UVA-UVB, SPF 15, 125ml;

3. „Peeling do twarzy z czerwona algą” 50ml;

Wartość nagrody głównej 500,00 PLN.DWIE NAGRODY DODATKOWE

Zestaw kosmetyków:

1. Nawilżające mleczko do demakijażu 200ml;

2. Orzeźwiający tonik do demakijażu 200ml.

Wartość każdego zestawu 180,00 PLN.


Prześlij na adres a.gajos@scbeauty swój tekst o zabiegu Morzem Inspirowanym lub zdjęcie wystroju gabinetu zamienionego w oceaniczną przystań relaksu. Na twoje dzieła czekamy od 11 maja do 20 czerwca 2013. 


Uwaga, konkurs skierowany jest tylko i wyłącznie do praktykujących kosmetyczek i kosmetologów, którzy zarejestrują się na stronie sklepu SPA-Project !

Szanowni specjaliści z duszami wilków morskich, niecierpliwie czekamy na wasze prace konkursowe. Ahoj!