fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
13 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Konkurs „Pakiety kobiety”, czyli Twoje propozycje zabiegów dla Pań

Towarzyszki i Towarzysze!

Każdego dnia ofiarnie wypełniacie swój obowiązek wobec dobrej kondycji i wyglądu skóry polskiej klasy pracującej. Wasza wiara w prawidłową pielęgnację nigdy nie uległa osłabieniu. Doceniamy to i jednocześnie apelujemy: pamiętajcie, walka o piękno i zdrowie musi być kontynuowana z niespożytą energią dla dobra naszego narodu!

 Dlatego dziś, z tego miejsca, wzywamy was, pracownice i pracownicy branży kosmetycznej, pasjonaci pielęgnacji, do wzięcia udziału w konkursie „Pakiety kobiety”. 8 marca, święto wszystkich pracujących dla pokoju i rozkwitu ojczyzny towarzyszek, już wkrótce. Stwórz więc pomysłowy, atrakcyjny, specjalny pakiet zabiegów jakie zaoferowałbyś Paniom z okazji ich dnia. Powinien on zaspokajać potrzeby i wpłynąć na lepsze funkcjonowanie każdej polskiej kobiety. Wymień, opisz w kilku zdaniach, prześlij do dnia 7 marca 2012 na adres konkurs@scbeaut2.ssd-linuxpl.com i wygraj!

Nie liczy się forma, liczy się przekroczona norma!

Wzywamy was z pełną wiarą, że tak jak dotychczas, licznie weźmiecie udział w tym przedsięwzięciu. Wierzymy, że zależy wam na realizacji planu, daleko wam do grupy bumelantów, a zdecydowanie bliżej do obywateli budujących szczęśliwe jutro. Zaskoczcie nas pomysłami, które staną się przykładem dobrze wypełnionej służby wobec kobiet pracujących i cieszcie się zwycięstwem przypieczętowanym nagrodą – PROFESJONALNYMI KOSMETYKAMI FIRMY ABACOSUN!

Zuch dziewczyny i odważni chłopcy, uprzejme towarzyszki oraz mili towarzysze – czekamy na Was!!!

Pobierz regulamin