fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

fb_kosm_baner.jpg

KONKURS! Polub nas na Facebooku i wygrywaj!

Wreszcie nadszedł ten moment, scbeaut2.ssd-linuxpl.com pojawiła się na Facebooku. Dołącz do grona znajomych, śledź wpisy i świętuj z nami to odważne posunięcie. Przy okazji wygrywaj wspaniałe nagrody. Zaczynamy bój w klikaniu „Lubię to”!

Wzywamy was, użytkowniczki i użytkownicy portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com, którym na sercu leży połączenie naszych sił w jedną, zmobilizowaną armię pasjonatów urody, klikajcie „Lubię to” na naszym fanpagu. Do was wołamy praktycy, studenci, specjaliści! Na waszą waleczną postawę liczymy kosmetolodzy i kosmetyczki! Was werbujemy do tworzenia mocnej struktury naszej branży i umacniania jej chwały! Dołączajcie, śledźcie i wygrywajcie!

Fanie nasz bądź czujny, nie przeocz niebywałej okazji! To właśnie Ty możesz zostać uhonorowany za swą bojową postawę zestawem kosmetyków. Pytasz jak tego dokonać? Hardo i godnie. Zostań naszym znajomym na Facebooku, odszukaj na tablicy pytanie konkursowe i prześlij prawidłową odpowiedź na skrzynkę na tymże portalu. Wśród rzeszy przyjaciół na FB, którzy należycie i sprawnie odpowiedzą na pytanie rozlosujemy dwa zestawy kosmetyków firmy Syis. 

fb_kosm_baner.jpg  

Więcej informacji na temat produktów firmy Syis znajdziesz na stronie www.syis.pl

Makijaż kamuflujący nałożony, ekwipunek żołnierski spakowany, energia jest? Więc Facebookową mobilizację czas zacząć! Do boju dzielni fani! 

Zapoznaj się z regulamninem

facebookowa_mobilizacja.jpg