fbpx
10 Lipiec, 2019
Warszawa
16 ° C
Do góry
Image Alt

Kontakt

KONTAKT

SC Beauty Magazine – eksperci, którzy dzielą się doświadczeniem

Wydawca:

SC BEAUTY GROUP Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 8/3.17
41-208 Sosnowiec
REGON: 243558290
NIP: PL6443507161

Reklama i współpraca:

bok@scbeauty.pl

tel. 791 002 316

Redakcja:

Karolina Martin – redaktor naczelna
k.martin@scbeauty.pl

Monika Machaj – kosmetologia
m.machaj@scbeauty.pl

Patrycja Orlik – kosmetologia, biotechnologia
p.orlik@scbeauty.pl

Agnieszka Łyczak – kosmetologia
a.lyczak@scbeauty.pl

Katarzyna Pypno – kosmetologia, rynek kosmetyczny
k.pypno@scbeauty.pl

Izabela Miklewicz – kosmetologia
i.miklewicz@scbeauty.pl

Aleksandra Słomka – kosmetologia, rynek kosmetyczny
a.slomka@scbeauty.pl

Anita Ślusarczyk – kosmetologia, rynek kosmetyczny
a.slusarczyk@scbeauty.pl

Marcelina Szymańska – kosmetologia
m.szymanska@scbeauty.pl

Angelika Jaszczyk – nauka, rynek kosmetyczny
a.jaszczyk@scbeauty.pl

Natalia Kuźnicka – nauka, rynek kosmetyczny
n.kuznicka@scbeauty.pl

Paulina Niewiadomska – rynek kosmetyczny
p.niewiadomska@scbeauty.pl

 

Dział graficzny:

Tomasz Pogrzeba
t.pogrzeba@scbeauty.pl

 

Wydawca:

Dariusz Bandachowicz
d.bandachowicz@scbeauty.pl