fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Kosmetologia się zmieniła!

Nasz portal przeszedł gruntowne odświeżenie! Jeszcze nie wszystko działa i wygląda perfekcyjnie, ale z czasem dopracujemy ostatnie szczegóły. Mamy zamiar zaskoczyć Cię nowymi funkcjonalnościami. Od samodzielnego dodawania artykułów po indeks UV i kartki promocyjne do edycji i wiele, wiele innych. Czas poznać nas na nowo!

Pisz artykuły i samodzielnie je dodawaj!

Zawsze marzyłeś o tym by współtworzyć portal scbeaut2.ssd-linuxpl.com? Wreszcie nadszedł ten moment. To specjalnie dla Ciebie wprowadziliśmy unikatową możliwość samodzielnego dodawania własnych publikacji. Jak to możliwe? Wystarczy, że założysz konto na serwisie i skorzystasz z przycisku „Dodaj artykuł”. Wypełnij odpowiednie pola, wklej treść i gotowe! Nieważne czy jesteś osobą zafascynowaną kosmetyką i kosmetologią, praktykiem w tej dziedzinie czy branżowym specjalistą, Ciebie szukamy! Jeśli tylko masz lekkie pióro i głowę pełnych pomysłów, dołącz do naszego zespołu. Każdy opublikowany tekst będzie brał udział w konkursie na najpoczytniejszy lub najciekawszy artykuł, w ten sposób rywalizujesz o tytuł redaktora miesiąca i atrakcyjne nagrody. Przekonaj się jakie to proste!

Analizator kosmetyków. Polubisz go!

Odszyfrowanie tajemniczego składu INCI nigdy nie było tak proste! Wreszcie znalazłeś miejsce w sieci gdzie szczegółowe informacje o substancjach masz na wyciągnięcie ręki. Dzięki naszemu analizatorowi sprawdzisz z czego dokładnie składa się twój kosmetyk i dowiesz się co nieco o zawartych w nim substancjach. Podpowiemy Ci jaką rolę pełnią w kosmetyku, jakie wykazują działanie kosmetyczne oraz wskażemy elementy potencjalnie niebezpieczne, na które należałoby zwrócić uwagę. Do naszego analizatora możesz wpisać cały skład INCI preparatu lub posłużyć się nim badając jedynie poszczególne substancje. Tworząc tą aplikację kierowaliśmy się ideą, by analizowanie substancji mogło być proste i szybkie, czy nam się udało? Sprawdź to!

Gdzie studiować? Odpowiedzi szukaj w bazie uczelni!

Rozwiązanie dla przyszłych studentów? Pomysł skierowany do osób zajmujących się promocją szkół wyższych? Tak, baza uczelni na scbeaut2.ssd-linuxpl.com to opcja dla obu grup. Kiedy nadchodzi czas, by wybrać drogę dalszej edukacji, najlepiej postawić na pewną informację. Przyszły studencie, wybierając z oferty polecanych przez nas uczelni masz pewność, że się nie zawiedziesz. Na naszym portalu znajdziesz interesujące Cię szczegóły oraz niezbędne dane. Specjalisto ds. promocji, potrzebujesz trafić do wyselekcjonowanej grupy absolwentów szkół średnich? Nie mogłeś trafić lepiej, większość przyszłych studentów kierunków kosmetologia i pokrewnych jest właśnie u nas! Nie wierzysz? Przekonaj się już dziś.

Kartki reklamowe do bezpłatnego wykorzystania!

Promocja salonu, z której możesz skorzystać nie płacąc ani grosza, brzmi niewiarygodnie? Może odrobinkę. Jesteś ciekawy jak to działa? W wielkim skrócie – chcesz poinformować swoich klientów o nadchodzących promocjach w salonie, złożyć im życzenia z okazji świąt, imienin czy urodzin – wyślij im maila z odpowiednią kartką. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkadziesiąt propozycji, wystarczy wybrać odpowiedni wzór i rozpocząć modyfikowanie do momentu kiedy będziesz zadowolony z efektu. Teraz czas na rozreklamowanie wydarzenia, promocji, czy też podziękowanie klientom za dotychczasowe wizyty. Twój projekt kartki zapisze się w formie obrazka jpg. Wystarczy wstawić go jako załącznik do maila wysyłanego klientom i gotowe. Chcesz umieścić go na stronie internetowej, też nie ma przeciwwskazań. Własny projekt kartki wykorzystuj na 1001 sposobów. Więc wybieraj, zmieniaj, przesyłaj dalej!

Promieniowanie ultrafioletowe bez tajemnic!

Na odświeżonej stronie scbeaut2.ssd-linuxpl.com znajdziesz aktualny indeks UV. Czyli międzynarodowy standard pomiaru promieniowania ultrafioletowego emitowanego przez słońce na aktualny dzień dla określonego miejsca. Dzięki tej wiedzy możesz przestrzec swoich klientów i zaproponować im adekwatne środki ochrony. Tu również dowiesz się jakie SPF gwarantuje bezpieczny czas przebywania na słońcu dla poszczególnych fototypów. Inteligentna technologia sama oblicza ten wskaźnik. Ale to nie wszystko. Nie masz pewności jaki posiadasz fototyp, lub trudno Ci sklasyfikować go u swojej klientki? Przewidzieliśmy taką możliwość i stworzyliśmy test na jego określenie. Kilka szybkich pytań oraz odpowiedzi i wszystko jasne. Indeks UV – nie możesz nie skorzystać!

Partner w biznesie kosmetycznym, tu go znajdziesz!

Szukasz godnych zaufania kontrahentów z branży? Jesteś świadom, że prowadzenie biznesu kosmetycznego wymaga solidnego przygotowania i rozbudowanej sieci współpracowników? Jeśli tak, to z chęcią odwiedzisz naszą bazę firm! Profesjonalni producenci, dystrybutorzy sprzętu oraz kosmetyków jak i instytuty szkoleniowe już tam są! Wybieraj spośród nich i poznawaj przyjemność wzajemnej wymiany handlowej. Chyba że należysz do grupy, która zaopatruje branże kosmetyczną i nadal nie zdecydowałeś się na wpis do polecanych przez nas firm, nie wahaj się ani chwili. Odwiedź portal scbeaut2.ssd-linuxpl.com i zadecyduj czy to odpowiednie miejsce na promocję swojej działalności. My jesteśmy przekonani że tak, teraz czas na Ciebie!

Umieść własną prezentację produktu! Dossier jest całe twoje!

Kiedy już dołączysz do naszej bazy firm otwierają się przed Tobą niezwykłe możliwości. Już nie musisz kontaktować się z naszym biurem reklamy, bo samodzielnie kreujesz swój wizerunek. Kiedy tylko chcesz, dołączasz prezentację swojego produktu. Bez żadnych pośredników, skomplikowanych formularzy i długiego czasu oczekiwania. Wystarczy chwila, jeden sms za pomocą którego regulujesz opłatę i gotowe! Każdy użytkownik portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com ma szansę poznać unikatowe cechy twojego kosmetyku, urządzenia czy akcesoriów. W ten sam sposób działa publikowanie artykułów sponsorowanych. Jak tu nie skorzystać, prawda?

Wiele się zmieniło, kilka funkcjonalności zostało wprowadzonych, większość elementów unowocześniliśmy, a wszystko to z myślą o Tobie. Żeby spędzanie czasu na portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com kojarzyło się z przyjemnością, ale jednocześnie stało się formą kosmetycznej edukacji. Jeśli początki poruszania się po nowej stronie wydają się ciężkie, nie zniechęcaj się, zazwyczaj tak bywa, przyzwyczajenie i obycie przyjdzie z czasem. Cierpliwości oraz dużo zadowolenia z przebywania na stronie internetowego magazynu profesjonalistów branży kosmetycznej i SPA!