fbpx
08 Grudzień, 2019
Warszawa
8 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Kosmetologia stawia na profesjonalizm….

Czy pamiętacje dlaczego powstała kosmetologia? To już 8 lat nieustannego wspierania rozwoju  branży kosmetycznej.

Nasze początki związane były przede wszystkim z walką o rozwój polskiej kosmetologii. Wspólnie zbieraliśmy podpisy o przywrócenie dwustopniowego poziomu nauczania oraz podniesienie rangi zawodu kosmetologa. I udało się! 

Od tamtej pory patronujemy najciekawszym i najbardziej prestiżowym imprezom branżowym. Przebyliśmy długą drogę, nieustannie patronując kongresom, konferencjom i ciekawym szkoleniom. Będąc w wielu miejscach w Polsce, wielokrotnie poruszaliśmy temat o zróżnicowaniu i podziałach w branży. O tym w jaki sposób funkcjonuje pewna część gabinetów, o braku wiedzy i jakości.

 

Z tego też względu internetowy magazyn Kosmetologia.com.pl uruchomił kolejne ogólnopolskie programy programy wspierające prawdziwych profesjonalistów na rynku: Ekspert Kosmetologii oraz Akademia Kosmetologii. Ekspert Kosmetologii jest prestiżowym programem certyfikacyjnym skierowanym do wąskiego grona, wyłącznie profesjonalnych gabinetów kosmetycznych działających w Polsce i realizujących wysokie standardy zgodne z wytycznymi programu. Ma on za zadanie zmienić sytuację na polskim rynku i wyselekcjonować najlepsze gabinety kosmetyczne.

Dlaczego Ekspert?

Niestety coraz większa liczba klientów w obawie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo rezygnuje z zabiegów gabinetowych na rzecz pielęgnacji domowej. Takie działania są niekorzystne dla całej branży bez względu na jakość i profesjonalizm przeprowadzanych usług.

 

Brak sterylizacji, prawidłowego przechowywania kosmetyków to tylko nieliczne zarzuty wobec branży.Potencjalny klient chce korzystać z takich usług kosmetycznych, które w jego ocenie,będą przeprowadzone przez eksperta w swojej dziedzinie.Kosmetologia wraz z partnerami promuje akcję „Nie dla kiepskich usług kosmetycznych” programu Ekspert Kosmetologii. 

 

Liczne grono, będące współtwórcą programu, dokłada wszelkich starań, aby silnie promować uczestników na stronach internetowych własnych oraz naszych Partnerów, podczas targów, kongresów, reklamie w prasie branżowej itd.

 

Uczestnictwo w Programie to przede wszystkim:

 

Dołączenie do elity wyselekcjonowanych gabinetów w Polsce które realizują usługi zgodnie z wysokimi standami, kodeksem etycznym i aktualnym stanem wiedzy. Wszyscy mamy jeden cel: promować prawdziwą kosmetologię, z której będą dumni zarówno klienci jak i pracownicy branży kosmetycznej.

 

Przy aktualnym stanie rynku kosmetycznego certyfikacja gabinetów pozwala na wyselekcjonowanie najlepszych i wykluczenie gabinetów / salonów w których poziom usług pozostawia wiele do życzenia.

Jeżeli Twój gabinet/centrum SPA zasługuje na miano profesjonalnego, dołącz do nas:

 

www.ekspertkosmetologii.pl

 

Ponadto w pełni ruszyła największa i najbardziej profesjonalna platforma szkoleniowa – Akademia Kosmetologii. Jak doskonale wiecie projekt był „dopieszczany” przez dwa ostatnie lata.

www.akademiakosmetologii.pl

Niektórzy z Was mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą na zeszłorocznych, wiosennych targach Beauty forum. Już od tamtej pory trenerzy Akademii przeszkolili olbrzymiej liczbę kosmetologów,kosmetyczek i osób związanych z branżą. 

 

Zachowując niezwykle wysoki poziom usług, stworzyliśmy miejsce, w którym każdy profesjonalista może podnieść swoje kwalifikacje.

Staramy się abyś miał dostęp do wyselekcjonowanych, najlepszych szkoleń z danego zagadnienia. Sygnujemy je marką Akademia Kosmetologii, dlatego masz pewność, że bierzesz udział w szkoleniach stworzonych specjalnie dla twoich potrzeb. Możesz być pewien, że oferta, którą przygotowujemy jest tworzona przez specjalistów dla specjalistów. 

 

Razem możemy więcej….