fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
29 Luty, 2020
Warszawa
0 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

kosmetyczka roku 2013

Kosmetyczka roku 2013

Weź udział w ogólnopolskim konkursie na Kosmetyczkę Roku 2013 organizowanym przez markę Bielenda Professional przy współpracy z partnerami medialnymi.

Czym wyróżnia się świetna KOSMETYCZKA?

Ma doskonałe umiejętności, wiedzę i doświadczenie oraz potrafi budować długotrwałe relacje z klientami. Wspólnie z Wami chcemy znaleźć i wyróżnić najlepsze ekspertki profesjonalnej pielęgnacji.

Chcemy nagrodzić najlepszych ekspertów w branży, docenić ich prace i zdolności.

Może to Ty nią jesteś?

Wyślij zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej www.kosmetyczkaroku.pl, wypełnij test online i sprawdź swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Do etapu finałowego, który odbędzie się w Krakowie zaprosimy 10 najlepszych osób.

kosmetyczka roku 2013

Tutaj liczy się wyłącznie wiedza i doświadczenie!

Finał konkursu zostanie przeprowadzony w Krakowie. Podczas dwudniowej rywalizacji w Instytucie Bielenda Professional, pod okiem profesjonalnego jury, wybierzemy Kosmetyczkę Roku 2013. Zwyciężczyni będzie mogła przez najbliższy rok cieszyć się prestiżowym tytułem, zapewniającym uznanie klientów oraz branży kosmetycznej. Otrzyma ona również fantastyczną nagrodę – najnowszy model samochodu Renault Clio. Dla zdobywczyń drugiego i trzeciego miejsca przygotowaliśmy nagrody pieniężne oraz vouchery na kosmetyki Bielenda Professional. Natomiast finałowa dziesiątka otrzyma zestawy kosmetyków oraz upominki od Partnerów konkursu.

Zmagania finalistek zakończą się uroczystą Galą, w czasie której wspólnie z właścicielami firmy Bielenda oraz w towarzystwie zaproszonych gwiazd, przedstawicieli mediów, Partnerów i Przyjaciół marki jury ogłosi zwycięzców konkursu.

Gościem specjalnym Gali będzie Ambasadorka marki Edyta Olszówka

Wejdź na www.kosmetyczkaroku.pl i sprawdź jakie korzyści płyną z tytułu Kosmetyczka Roku 2013.

I etap konkursu trwa od 2 września 2013 do 31 października 2013 roku. 

II etap konkursu w Instytucie Bielenda Professional w Krakowie trwa od 24-25 listopada 2013

Gala finałowa odbędzie się w Krakowie 25 listopada 2013.

Regulamin konkursu dostępny na www.kosmetyczkaroku.pl oraz w siedzibie organizatora.

Kontakt: 

Email: kosmetyczkaroku@bielenda.com.pl 

Tel.12 261 99 39

 kosmetyczka roku 2013