fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
14 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Kto wygrał czerwcową rywalizację na wiedzę?

Znamy już wyniki ostatniej bitwy w pierwszej edycji konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”.  

Tym samym wyłoniliśmy dwunastego redaktora miesiąca. Kto w czerwcu zasłużył na owe zaszczytne miano oraz nagrodę główną od firmy Arkana? Zaraz wam zdradzimy.

Możemy śmiało przyznać, że nastąpił wiosenny wysyp artykułów. Przysłaliście ich wyjątkowo dużo, za co ogromnie dziękujemy. Znów zaskoczyliście nas i doborem tematów jak również wiedzą merytoryczną jaką okraszone były publikacje. To zaszczyt czytać takie teksty, a potem prezentować je na łamach Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl. Ale teraz do rzeczy, czas na ogłoszenie wyników!

Tytuł redaktora miesiąca zdobyła Pani Katarzyna Tłoczek za artykuł Wykorzystanie kwasu hialuronowego w kosmetologii i medycynie. Tym samym szanowna Pani redaktor otrzymuje od naszego sponsora, firmy Arkana zestaw biomimetyczny czyli Biomimetic Lift Up Cream oraz Biomimetic Lift Up Eye Cream. Wielkie gratulacje!

II miejsce zajęła Pani Aleksandra Rzepczyk, autorka tekstu Przebarwienia – powstawanie i pielęgnacja. Do Pani Aleksandry wysyłamy terapeutyczny krem dla skóry naczyniowej i wrażliwej – Sakura Sensitive Cream i ogromnie się cieszymy, że debiutantka od razu znalazła się w konkursowej czołówce.

A kto zasłużył na trzecią nagrodę od firmy Arkana, którą jest Amino Bio Cream – Bioaktywny krem z aminokwasami 50 ml? Pani Joanna Kempista za publikację Eliksir młodości – osocze bogatopłytkowe. Serdecznie gratulujemy!

Ale na tym nie koniec informacji, otóż jak pewnie się orientujecie rywalizacja pomiędzy naszymi redaktorami zdalnymi trwa już rok. Ogłaszając dzisiejsze wyniki poznaliśmy dwunastego dziennikarza miesiąca. Dlatego wszem i wobec możemy ogłosić, że rozpoczyna się walkę o tytuł zwycięzcy pierwszej odsłony konkursu. Już wkrótce przedstawimy wam szczegóły lipcowego głosowania na Redaktora I Edycji „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. Bądźcie czujni.

Co po lipcowym podsumowaniu? Bawimy się dalej. Już od sierpnia rozpoczniemy kolejną rywalizację na wiedzę. Nie ma więc co załamywać rąk, tylko wziąć się do intensywnej pracy nad nowymi artykułami, które mogą ukazać się na naszym portalu. Już teraz zachęcamy do szukania niebanalnych tematów i tworzenia wyjątkowych publikacji, które doprowadzą was do tytułu redaktora miesiąca, a nawet całej kolejnej edycji, kto wie?