fbpx
10 Grudzień, 2019
Warszawa
2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Lamprobe bezinwazyjna „mikrochirurgia”

Współczesna technologia otwiera nowe możliwości świadczenia usług bezinwazyjnej „mikrochirurgii” zmian skórnych również w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Nowoczesna radiotermoliza zmian skórnych opracowana przez kanadyjskiego specjalistę podbiła rynek USA i innych krajów świata. Zastosowanie w urządzeniu Lamprobe technologii fal radiowych sprawia, że popękane naczynka krwionośne, włókniaki, brodawki oraz  wiele innych nieprawidłowości skórnych, nie stanowią już problemu. Poznaj najwyższe standardy bezpiecznych usług dla Twoich klientów.

Szansa dla ambitnych 

Radiotermoliza zmian skórnych to zupełnie nowe możliwości dla gabinetu kosmetycznego i medycyny estetycznej. Bezinwazyjne zabiegi mogą wykonywać zarówno kosmetyczki jak i lekarze przeszkoleni przez autoryzowanych instruktorów Abacosun.

Jest to skuteczna metoda  w przypadku: zamykania naczynek krwionośnych, małych teleangiektazji (tzw. pajęczynek), zamykania  naczyniaka gwiaździstego,  naczyniaka wiśniowego (Plamek Campbell de Morgana), usuwania włókniaków, prosaków, kaszaków, oraz  osuszania ropnych krostek trądzikowych. Istotną zaletą jest precyzja, którą zapewniają  specjalne elektrody, dobierane w zależności od rodzaju zmiany. Zabiegi Lamprobe w odróżnieniu od laserowych, kierują energię  dokładnie na obszar, na którym  znajduje się zmiana naczyniowa lub  skórna bez uszkadzania okolicznych tkanek. Kontrolowana i regulowana intensywność impulsów pozwala na optymalne dobranie parametrów.

Ta innowacyjna technologia doskonale sprawdza się i zastępuje przestarzałe już metody chirurgiczne czy też ciekły azot.

Korzyści dla Twojego Gabinetu / Kliniki   

  • Bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi poszukiwane przez klientów
  • Lamprobe gwarantuje skuteczność i szybkie efekty
  • Precyzja bez uszkodzenia okolicznych tkanek
  • Krótki czas zabiegu i minimum dyskomfortu (nie wymaga stosowania znieczulenia)
  • Dodatkowe zyski w tym samym czasie. Zabieg można wykonać w trakcie innej usługi np. po mikrodermabrazji
  • Przystępna cena profesjonalnej usługi
  • Specjalistyczne zabiegi na wysokim poziomie podnoszą prestiż gabinetu
 

Praca kosmetologa to codzienne obcowanie z rozmaitymi problemami skórnymi – często zdarza się, że wobec braku odpowiedniego sprzętu klient jest odsyłany do innego gabinetu. Z Lamprobe zatrzymasz klienta w swoim salonie, zapewniając mu najwyższy standard bezpiecznej usługi, która daje błyskawiczne efekty. Lamprobe w sposób radykalny usuwa włókniaki, skutecznie zamyka naczynka krwionośne i jest pomocny  także w przypadku ropnych zmian trądzikowych.

Zaawansowana technologia zatwierdzona przez FDA, posiada certyfikat CE pozwala na powrót do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Dystrybucja, szkolenia: 

ABACOSUN 

Telefon:  58 664 64 51  

E-mail: abaco@abacosun.com.pl

www.abacosun.pl