fbpx
22 Luty, 2020
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Laser frakcyjny co2 w gabinecie

Laser frakcyjny CO2 pozwala na najskuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Wiązka emitowana przez laser dociera do skóry właściwej, dzięki czemu uruchamiane są silne procesy regeneracji, likwidując przebarwienia i blizny, a także poprawiając elastyczność skóry.

Laser działa głównie na skórę właściwą. Najnowsze systemy zainstalowane w laserze frakcyjnym FRAX CO2 powodują, że okres rekonwalescencji po zabiegu skrócił się do niezbędnego minimum.

 

Światło lasera FRAX CO2 wytwarza strumień impulsów o niewielkiej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy  skanującej. Laser  nie naświetla w sposób jednorodny powierzchni skóry ale wytwarza „dziurki” tysiącami mikroskopijnych „igieł”. Powstają fragmentaryczne (fractional- stad powstała nazwa lasera – laser frakcyjny), mikroskopowe uszkodzenia (MTZ- microthermal treatment zones) skóry spowodowane są podgrzaniem tkanek, na które działa światło lasera. Impulsy FRAX CO2 wnikają w skórę w precyzyjnie dobrany sposób tak, by nie powodować negatywnych skutków w postaci oparzeń, ale skutecznie pobudzić skórę właściwą, aby intensywnie regenerowała się. A to wszystko możliwe jest dzięki temu, że każde punktowe uszkodzenie otoczone jest fragmentem nieuszkodzonej, zdrowej tkanki. Pozwala to na bardzo szybką odbudowę.fraxel laser

 

Gęstość impulsów emitowanych przez laser FRAX CO2 jest  precyzyjna i regulowana na całej powierzchni działania. Laser wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem (do 2mm), tworząc znakomite warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu wiązka laserowa przenika przez naskórek nie uszkadzając go. Działa on jak opatrunek, dzięki czemu skóra nie potrzebuje wiele czasu, aby ponownie się zregenerować.

W skrócie, działanie lasera frakcyjnego FRAX CO2 umożliwia wymianę pewnej puli komórek skóry starych wiekiem lub uszkodzonych, które najlepiej byłoby wymienić, aby osiągnąć pożądane efekty, procesem chorobowym na zupełnie nowe zdrowe komórki.

 

Zastosowanie:

Laser frakcyjny CO2 doskonale sprawdza się przy wykonywaniu zabiegów:

– niwelujących zmarszczki,

– wygładzających bruzdy,

– napinania skóry,

– skorygowania blizn potrądzikowych i ciętych,

– wyrównanie kolorytu skóry.

Działanie urządzenia polega na precyzyjnym wycinaniu mikrootworków. Podczas zabiegu wiązka lasera przenika przez naskórek, nie uszkadzając go w całości.

 

Dane techniczne:

1) Długość fali: 10.6 μm

2) Moc: 30W

3) Tryby pracy: ciągy, pojedynczy impuls, przewywany, ultrapuls.

4) Moc ultra puls: 500 W

5) Czas impulsu: 100 us -10 ms

6) Prowadzenie wiązki: ramię 7-przegubowe

7) Struktura modowa: TEMoo

 

 Dystrybutor:

Image Group

Plac Zamkowy 14

62-500 Konin

Tell. 664 477 701, 63 249 15 09

www.imagecentrum.pl