fbpx
10 Grudzień, 2019
Warszawa
4 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Lato naturalnie z artystami! W Farmona Hotel Business & Spa

2 lipca 2013 odbyła się wakacyjna impreza, w klimatycznych ogrodach Farmona Hotel Business & SPA.

Event miał formę plenerowego spotkania ludzi muzyki, sztuki, biznesu i sportu. Przy dobrej muzyce, lampce wina, a także wykwintnych smakołykach serwowanych przez Szefa Kuchni restauracji Magnifica nawiązywano nowe kontakty na gruncie zawodowym i towarzyskim oraz wymieniano się doświadczeniami.

Gwiazdy opowiedziały gościom o swoich pasjach i pomysłach, jak również wsparły Fundację Krwinka zajmującą się dziećmi chorymi na raka poprzez promocję oraz zakup książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”. Dochód ze sprzedaży publikacji wesprze podopiecznych łódzkiej fundacji. 

Wyróżnikiem spotkania była dobra atmosfera oraz towarzystwo ludzi wrażliwych na piękno i naturę, którzy czerpią satysfakcję niosąc pomoc chorym dzieciom. Koncepcja lipcowego eventu miała zapewnić swobodny dialog sztuki z biznesem, w wyniku którego rodzą się nowe wartości, cenne spostrzeżenia, niebanalne pomysły, ale również pewne napięcie, będące źródłem wielu inspiracji. 

Wśród zaproszonych przez nas gości byli: Ewa Kuklińska, Bogdan Gajkowski, Jacek Borkowski, Sambor Carnota, Izabela Trojanowska, Maja Hirsh, Oliwia Angerstein, Ryszad Rembiszewski i Mateusz Mijal. Ten ostatni uświetnił imprezę występując na żywo ze swymi największymi hitami.

Przedstawiciele Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl również był na tym spotkaniu i relaksowali się pośród pięknych ogrodów Farmona Hotel Business & SPA.