fbpx
22 Lipiec, 2019
Warszawa
17 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Lepszy i łatwiejszy makijaż

Alcab Packaging wprowadza aplikator do nowego kompaktowego podkładu pod makijaż, który, jak zapewnia producent, pozwala na szybką i łatwą, perfekcyjną aplikację.

Roll?on Accord Parfait został stworzony przez Michela Limongi w Alcan Packaging Beauty i jest aplikatorem o cylindrycznym kształcie zaprojektowanym do nakładania podkładu przy podobnie, jak przy użyciu profesjonalnej gąbki.
– W dzisiejszych czasach wymagające kobiety szukają odpowiedniej techniki nakładania podkładu tak, aby osiągnąć profesjonalny efekt – wyjaśnił Limongi.
Według firmy wystarczy subtelny ruch, aby uzyskać delikatną, równomierną warstwę produktu na twarzy.
-Sekret tkwi w gąbkowym materiale o optymalnej elastyczności i wielu otworkach, odpowiedzialnych za dostarczenie odpowiedniej dawki produktu – kontynuował Limongi.
– Kształt mini-walca powoduje, że produkt może być naniesiony równomiernie na każdą część twarzy, nawet na te miejsca, które są trudne do osiągnięcia ? dodał.
– Pomimo, że firma po raz pierwszy wypuściła na rynek aplikator w kulce do podkładu kompaktowego, ma już tego typu doświadczenia w innych sektorach produkcji –  wyjaśniła Dalila Safir, dyrektor łączności firmy.

L?Oreal?s Roll?on Accord Parfait będzie wprowadzony na rynki światowe w tym miesiącu. Być może sami będziemy mieli możliwość sprawdzenia produktu i oceny, czy faktycznie makijaż po jego zastosowaniu jest idealny.